Skocz do zawartościZdjęcie

Jak uzyskać odszkodowanie?

odszkodowanie prawo ubezpieczenie

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 lidkam

Napisano 19 styczeń 2020 13:08

To prawda, niedawno sama potrzebowałam pomocy kancelarii odszkodowawczej i dobrze że znajomi mi polecili tą http://cdsi24.pl/ firmę, bo bardzo skutecznie załatwili moją sprawę. Dzięki temu, udało mi się uzyskać dopłatę do odszkodowania, ktore niestety było dość mocno zaniżone. Warto walczyć o swoje prawa i nigdy się nie poddawać.

 • 0

#22 mysssia

Napisano 12 luty 2020 12:48

Może warto skonsultowac się z adwokatem? Często w takich przypadkach trzeba powalczyć o swoje, a znajomość prawa będzie tu sporym atutem. Sprawdźcie sobie tu może propozycje od http://adwokat-nawojski.pl W tym miejscu znajdziecie kancelarie adwokacką Przemysława Nawojskiego


 • 0

#23 misiek23

Napisano 27 luty 2020 23:59

Na pewno zawsze należy walczyć o należne pieniądze. Nie jest ważne to czy samemu będziemy występować do ubezpieczyciela czy też za pośrednictwem profesjonalnej firmy. Nie warto się poddawać. Jeśli ktoś czuje, że sam nie da rady, to tutaj https://insito-odszk...bania-medyczne/ jest namiar na firmę, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań w UK. 


 • 0

#24 paluch686

Napisano 9 marzec 2020 21:19

Żeby odzyskać odszkodowanie np. w po wypadku komunikacyjnym, konieczne jest korzystanie z usług najlepszych kancelarii prawnych. Ja polecam https://www.kancelaria-walterowicz.pl/

Pomogli mi po moim wypadku odzyskać należne odszkodowanie, a nie było łatwo!


 • 0

#25 franksa

Napisano 19 maj 2020 08:56

Może tu też przyda się wam pomoc prawnika, sprawdzonych adwokatów? Z takimi sprawami bywa różnie. Zawsze warto z kimś się skonsultować w tej sprawie. Zerknijcie sobie tu na stronkę http://klimkowski-kancelaria.pl Ta kancelaria adwokacka ma bardzo szeroki zakres specjalizacji.


 • 0

#26 mpire

Napisano 25 maj 2020 15:44

Żeby dostać dobre odszkodowanie za zdarzenie losowe w domu czyli pożar lu powódź lub też za kradzież czy zalanie przez sąsiada trzeba mieć wykupione dobre ubezpieczenie. Tutaj https://cuk.pl/ubezp...a/nieruchomosci macie ofertę którą polecam, dostaniecie u nich dobre warunki za dobrą cenę.


 • 0

#27 Eliza

Napisano 16 czerwiec 2020 09:06

Jeśli szukacie godnego polecenia adwokata, który zajmie się odzyskaniem należnego wam odszkodowanie to warto skorzystać z usług kancelarii mecenasa Pawła Odoleckiego - http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Prowadzi on spory odszkodowawcze wszelkiego typu czyli prowadzi spraw o  naprawienie szkody (rzeczywistej lub utraconych korzyści), bierze udział przy dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych poprzez upoważnienie do zastępczego wykonania umowy na koszt dłużnika wraz z rekompensatą poniesionej szkody.  Kancelaria przyjmuje sprawy z całej Polski, niezależnie od ich stopnia skomplikowania i trudności. Jest to w pełni profesjonalny, solidny i empatyczny fachowiec.


 • 0

#28 lidkam

Napisano 29 lipiec 2020 07:51

Za szkody, jakich dziecko doznało podczas zajęć, przerw, a także na półkoloniach, wycieczkach czy tzw. zielonych szkołach rodzice mogą domagać się od szkoły odszkodowania i zadośćuczynienia, a nawet renty dla dziecka. O takich rzeczach powinno się wiedzieć. Myślę, że ten artykuł http://www.e-planowa...-odszkodowanie/ zainteresuje was równie mocno, jak mnie.

 • 0

#29 Agosia

Napisano 18 sierpień 2020 11:28

Wiem po sobie, jak ciężko jest uzyskać odpowiednie odszkodowanie. Dlatego ostatecznie zdecydowałam się na pomoc kancelarii prawnej, która ma doświadczenie w tego typu sprawach. Zdecydowałam się na Kancelarię Citi z Krakowa: https://kancelariaci...-komunikacyjne/ . Jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne Kraków to był to najlepszy wybór.


 • 0

#30 teresao

Napisano 15 październik 2020 15:39

No jak chcecie dostać odszkodowanie to przede wszystkim musicie mieć dobre ubezpieczenie wykupione, na dobrych warunkach. Takie ubezpieczenia można wyszukać w porównywarkach, tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ macie jedną z nich. Wygodnie i szybko przedstawi wam oferty wielu ubezpieczycieli a wy wybierzecie tą najlepszą.


 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odszkodowanie, prawo, ubezpieczenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com