Skocz do zawartościZdjęcie

Biznes.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#61 Cytryna

Napisano 14 lipiec 2019 10:33

aby usprawnić działanie firmy warto jest używać specjalistycznych programów zrobionych specjalnie dla danej branży. Ja jestem masażystą  dlatego też mam specjalny program https://aurero.pl/mo.../rehabilitacja/ dla rehabilitacji właśnie 


 • 0

W życiu piękne są tylko chwile i trzeba tak starać się żyć, aby tych pięknych chwil dostrzegać jak najwięce


#62 anetka12

Napisano 31 lipiec 2019 17:06

Ja żeby usprawnić teraz pracę na moim magazynie mam zamiar zamówić nowe pojemniki odstawcze dzięki którym będzie gdzie układac mniejsze rzeczy co zapobiegnie ginięciu mniejszych paczek. https://www.schoelle...lestwo-za-wieo/ ta strona ma również bardzo ciekawą ofertę na skrzynki na warzywa które także się przydadzą dla klienta który przechowuje u nas w chłodniach zbiory z upraw zanim pójdą na eksport.


 • 0

#63 marina_woj

Napisano 19 wrzesień 2019 21:09

Już nie długo też otwieram własny biznes, ale teraz skupiam się na ważnych szczegółach. Ostatnio zorientowałam się, że nie mam żadnej wycieraczki. Zastanawiam się nad matą gumową, jest stosunkowo tania, a wypełnia swoją rolę. Znalazłam takie na stronie: http://sklep.techemwycieraczki.pl/ . Co myślicie na ten temat?


 • 0

#64 mysssia

Napisano 21 wrzesień 2019 19:27

Zastanawiacie się nad otworzeniem własnej firmy? Może nawet ktoś z was myśli o sklepie internetowym? Jeżeli tak to zajrzyjcie sobie na https://www.codarius.com Znajdziecie tu usługi tworzenia sklepów online wraz z funkcją marketing automation.


 • 0

#65 ynos89

Napisano 14 listopad 2019 13:40

Całkowitym truizmem jest fakt, że dobrze prosperujący biznes potrzebuje wielu rąk do pracy i warto starać się, by były one jak najlepiej wykwalifikowane, ale z doświadczenia wiem, że bardzo wielu pracodawców – szczególnie takich, którym brak wykształconych kadr z zakresu HR-u – zajmuje się tym w sposób bardzo nieefektywny i generujący niepotrzebne koszty. Dziś na rynku nie brakuje wielu bardzo dobrych rozwiązań, dzięki którym z jednej strony nie musimy uciekać się do zatrudniania kosztownych specjalistów od zasobów ludzkich i rekrutacji, a z drugiej można zaoszczędzić pieniądze i czas – które oba na pewno znajdą inne zastosowanie ;). Myślę tutaj przede wszystkim o takiej usłudze jak ta: https://talentuno.com/pl/ - poczytajcie sobie, jak to działa, bo to naprawdę interesująca idea, która w praktyce też się sprawdza naprawdę wybornie. Można tam znaleźć naprawdę wykwalifikowanych pracowników poprzez mechanizmy polecania – a polecający, jeżeli zatrudnimy kogoś z podesłanych przez nich kandydatów, dostają od tej platformy prowizję, zatem zdecydowanie zależy im na tym, by rekomendować osoby nadające się na dane stanowiska ;).


 • 0

#66 franksa

Napisano 23 listopad 2019 15:59

Może ktoś z was myślał nad otworzeniem własnego salonu kosmetycznego. Według mnie jest to bardzo fajny pomysł na firmę. Tu bardzo ważna będzie odpowiednia lokalizacja, również i wyposażenie. Zerknijcie sobie na https://kazaro.pl jeżeli tego będziecie  potrzebować.


 • 0

#67 Kirssteen

Napisano 11 luty 2020 13:30

W biznesie często jest potrzebny magazyn. Aby dobrze go zaprojektować i wyposażyć polecam skorzystać z oferty firmy https://futurelogistics.pl/oferta Sprawdzona i godna polecenia. Z nią wyposażysz swój magazyn od A do Z!


 • 0

#68 Kemny

Napisano 16 luty 2020 13:07

Prowadzenie swojego biznesu to naprawdę niełatwe zadanie. Zgodzi się ze mną zapewne każdy przedsiębiorca. Stale trzeba czegoś doglądać, coś sprawdzać czy koordynować. Dlatego jestem zdania, że takie działania trzeba sobie ułatwiać. Jednym z rozwiązań będzie oprogramowanie, które dopasowane do potrzeb pozytywnie wpłynie na działanie firmy oraz na jej kontrolę. Teraz z dopasowanym do potrzeb programem spotkać można się już nawet w przychodniach lekarskich, gdzie coraz bardziej popularny staje się Medchart. Pozwala on między innymi na umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów czy karty wizyty. Ważne i przydatne wiadomości w tym temacie znajdziesz na https://medchart.pl/

 • 0

#69 endelende

Napisano 4 kwiecień 2020 10:38

Wyposażenie w biznesie jest istotne dla każdego tak naprawdę, ja też ostatnio kupiłam sobie https://www.benler.pl/zlewy-nierdzewne świetna sprawa i do tego eleganckie dodatki mają tam tez, krzesła naprawde najwyższej jakości 


 • 0

#70 Brayank9

Napisano 9 kwiecień 2020 13:50

Szukacie urządzeń biurowych? Na pewno warto o takie rzeczy zadbać prowadząc firmę. Tu na pewno takie sklepy jak https://www.import-maszyn.eu świetnie się sprawdzą. Znajdziecie tu liczarki, niszczarki, gilotyny elektryczne i wiele innych urządzeń biurowych,


 • 0

#71 Demona

Napisano 9 czerwiec 2020 18:24

Jak chodzi o dobre prowadzenie biznesu to na pewno w tym kraju warto zainteresować sie modelem jakim jest spółka, dzięki spółce nie będziesz zmuszony do płacenia składek ZUS oraz same prowadzenie jest bezpieczniejsze niż w przypadku działalności gosp. Na stronie https://sprzedajspolke.pl/ znajdziesz zespół który zajmuje się obracaniem spółek i mozesz tutaj kupić gotową czystą spółkę gotową do działania.


 • 0

#72 pamiętliwa

Napisano 29 czerwiec 2020 10:51

Prowadzicie własny biznes to zobaczcie tu  https://www.isecure.pl/

To firma z długoletnim doświadczeniem, zatrudniają wykwalfikowaną kadrę.  Mogą poprowadzić szkolenie ogólne  RODO. A też ogarnać inne problemy związane z ochroną danych. Warto korzystać z pomocy specjalistów.


 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com