Skocz do zawartościZdjęcie

Intercyza

intercyza pieniadze biznes

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ramoneska

Napisano 17 październik 2016 12:00

Jesteś zwolennikami czy uważacie, że jest totalnie nieprzydatna? Ja jestem pewna, że wolałabym ją podpisać i mieć z głowy późniejsze nieporozumienia. Pytanie, czy wystarczy wizyta u http://www.kancelaria-notarialna.net/ ?


  • 0

#2 florentynka

Napisano 14 listopad 2016 13:40

Powiem tak. Wydaje mi się , że warto podpisać taki dokument. . Nie ma w tym nic z braku zaufania, po prostu wydaje mi się, że  z prawnego punktu widzenia wszystko będzie jasne. Skorzystaliśmy w tym wypadku z usług kancelarii Pani Iwony Sepioło-Jankowskiej . Pani adwokat nam klarownie wytłumaczyła jakie  są skutki , gdyśmy się zdecydowali się na tym skorzystać. Zostawiam konta do kancelarii: http://adwokat-sepiolo.pl/


  • 0

#3 teresao

Napisano 23 maj 2018 21:51

Dobra kancelaria zwykle potrafi jasno wytłumaczyć wszelkie za i przeciw takich rozwiązań. Zerknij na jedna z lepszych w Trójmieście - Kancelarie Cejrowski. Na stronie masz publikacje w temacie. jeśli zdecydujecie se na intercyzę to i notariusz jest obok - to rodzinna firma.


  • 0

#4 marina_woj

Napisano 25 listopad 2018 22:14

Rzeczywiście, intercyza jest ciekawym rozwiązaniem, szczególnie, gdy jedna z osób nie jest pewna co do uczciwości partnera. Intercyzę sporządzić powinien notariusz. Gdzie go znaleźć? Mieszkając w Krakowie, najrozsądniej jest udać się do https://krakowskinot.../dokumenty.html :-).


  • 0

#5 Kirssteen

Napisano 20 luty 2019 19:00

Na pewno takie coś powinniście, a nawet pewnie musicie spisać u notariusza. Również może przed takim krokiem warto skonsultować się z prawnikiem, specjalizującym się w prawie rodzinnym. Myślę, że Pani Natalia Zielmachowicz na pewno pomoże w tej sprawie. Możecie na pewno liczyć na kompleksową pomoc, nawet jeżeli chodzi o podatki dla marynarzy, czy jakąkolwiek inną pomoc prawną.


  • 0

#6 Tomek

Napisano 26 sierpień 2019 21:38

Intercyzę warto podpisać, jeśli faktycznie masz spory majątek własny. Inaczej to trochę bez sensu. Jeśli chcesz poznać opinię dobrego prawnika na ten temat to poleca Ci skontaktować się z adwokatem Radosławem Przymuszałą - http://adwokatprzymuszala.pl/ . Udzieli ci konkretnej porady nawet przez telefon. A na pewno jeśli masz wątpliwości warto takiej porady zaczerpnąć.


  • 0

#7 wiola438

Napisano 29 lipiec 2020 20:29

słyszałam o skuteczności i zaangażowaniu mec. Cejrowskiego, wygrywa większość spraw jakich się podejmuje


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: intercyza, pieniadze, biznes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com