Skocz do zawartości

Zdjęcie

wygrać ze zmarszczkami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 hektorka

Napisano 30 sierpień 2018 19:09

Polecam raz na jakiś czas udać się do profesjonalnego gabinetu na zabieg rewitalizacji skóry. Ja chodzę regularnie na rewitalizację do Akademii Medycyny Estetyczej Ursynów i to naprawdę działa. Skóra jest odżywiona i nawilżona.

• 0

#42 hektorka

Polecam raz na jakiś czas udać się do profesjonalnego gabinetu na zabieg rewitalizacji skóry. Ja chodzę regularnie na rewitalizację do Akademii Medycyny Estetyczej Ursynów i to naprawdę działa. Skóra jest odżywiona i nawilżona.

• 0

#43 hektorka

• 0

#44 nat-ka

Napisano 24 wrzesień 2018 08:32

Jest kilka skutecznych metod na walkę ze zmarszczkami. Według mnie zdecydowanie najbardziej skuteczne są zabiegi kosmetyczne takie jak mezoterapia czy botoks ( jeśli zmarszczki są już w bardziej zaawansowanym stadium ). Grunt to trafić w dobre ręce doświadczonego specjalisty :) Jesli jesteście z Wrocławia to szczerze polecam salon COCO-TIME na ul. Trawowej. Mają sporo ciekawych zabiegów i moim zdaniem bardzo rozsądne ceny.

• 0

#45 felicjaa88

Napisano 11 październik 2018 14:23

Ze zmarszczkami można sobie poradzić stosując odpowiednie kremy, a czasami konieczne są bardziej inwazyjne metody, np. zabiegi laserowe, czy peeling chemiczny. Gdybyście szukali we Wrocławiu gabinetu, w którym je wykonują, to sprawdźcie Klinikę Łukasza Michalaka, m.in. przy użyciu środka crystalys https://lukaszmichal...czek/crystalys/ dodam, że bardzo skutecznego.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com