Skocz do zawartości

Zdjęcie

wygrać ze zmarszczkami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 hektorka

Napisano 30 sierpień 2018 19:09

Polecam raz na jakiś czas udać się do profesjonalnego gabinetu na zabieg rewitalizacji skóry. Ja chodzę regularnie na rewitalizację do Akademii Medycyny Estetyczej Ursynów i to naprawdę działa. Skóra jest odżywiona i nawilżona.

• 0

#42 hektorka

Polecam raz na jakiś czas udać się do profesjonalnego gabinetu na zabieg rewitalizacji skóry. Ja chodzę regularnie na rewitalizację do Akademii Medycyny Estetyczej Ursynów i to naprawdę działa. Skóra jest odżywiona i nawilżona.

• 0

#43 hektorka

• 0

#44 nat-ka

Napisano 24 wrzesień 2018 08:32

Jest kilka skutecznych metod na walkę ze zmarszczkami. Według mnie zdecydowanie najbardziej skuteczne są zabiegi kosmetyczne takie jak mezoterapia czy botoks ( jeśli zmarszczki są już w bardziej zaawansowanym stadium ). Grunt to trafić w dobre ręce doświadczonego specjalisty :) Jesli jesteście z Wrocławia to szczerze polecam salon COCO-TIME na ul. Trawowej. Mają sporo ciekawych zabiegów i moim zdaniem bardzo rozsądne ceny.

• 0

#45 felicjaa88

Napisano 11 październik 2018 14:23

Ze zmarszczkami można sobie poradzić stosując odpowiednie kremy, a czasami konieczne są bardziej inwazyjne metody, np. zabiegi laserowe, czy peeling chemiczny. Gdybyście szukali we Wrocławiu gabinetu, w którym je wykonują, to sprawdźcie Klinikę Łukasza Michalaka, m.in. przy użyciu środka crystalys https://lukaszmichal...czek/crystalys/ dodam, że bardzo skutecznego.

• 0

#46 nosleep

Napisano 22 październik 2018 16:49

Proces starzenia się jest naturalny i trzeba mieć świadomość, że z wiekiem będziemy wyglądać starzej. Oczywiście warto podjąć działania, któe mają na calu przedłużenie lub przywrócenie młodego wyglądu. Nie wiem czy wiecie, że niektóre zmarszczki moga powstawać przez braki w uzębieniu. Wtedy skóra zapada się w miejscu brakującego zęba i jest to widoczne postaci pionowej zmarszczki.  Aby pozbyć się niekorzystnego wyglądu warto zdecydować się na uzupełnienie brakującego zeba. W takim wypadku bardzo dobrze sprawdzają  się implanty zębowe. W  Krakowie doskonałe implanty można wstawić w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej. Nowy ząb nie tylko wpłynie na estetykę ale także poprawi komfort podczas jedzenia.

• 0

#47 geometrix

Napisano 3 listopad 2018 19:52

Nowoczesna technologia UltraSkin II HIFU jest super rozwiązaniem na pozbycie się zmarszczek, redukcję podwójnego podbródka, poprawę jędrności cery, wykonturowanie twarzy etc. Co ważne, wszystko odbywa się bez bólu, operacji i igieł, a podczas zabiegu odczuwa się jedynie ciepło. Efekt jest natomiast widoczy po jednym zabiegu i utrzymuje się nawet 5 lat! Wykonacie w klinice Dr Preibisza - http://www.preibisz....raskin-ii-hifu/

• 0

#48 franksa

Napisano 24 styczeń 2019 17:39

W dzisiejszych czasach? Żaden problem! Na to są przeróżne sposoby, a najskuteczniejszym jest wybrać się na zabieg medycyny estetycznej. Klinika Blikpol https://blikpol.pl/medycyna-estetyczna proponuje medycyne estetyczną twarzy, w tym zabieg wypełniania zmarszczek. Zainteresujcie się takim rozwiazaniem jeżeli borykacie się ze zmarszczkami.

• 0

#49 kasiaolesiak

Napisano 28 styczeń 2019 17:19

Na zmarszczki najbezpieczniejszy i bezbolesny jest laser. Ja swoje zmarszczki wygladzalam wlasnie laserowo i to byla najlepsza decyzja jaka podjelam. Wybralam klinike w Katowicach, Dermed sie nazywa https://katowice.dermed.pl/pl/ bo maja nowoczesny sprzet i dobre ceny a do tego łatwy dojazd komunikacja miejska. Zalezalo mi tez na tym by płatnosc wykonac na raty a oni maja taka mozliwosc :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com