Skocz do zawartościZdjęcie

Policealna szkoła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 marawa

Napisano 15 czerwiec 2016 09:42

Zapraszamy do uczęszczania do przyjaznej szkoły policealnej o profilu medycznym. Nauczysz się jak zostać masażystą, farmaceutą lub weterynarzem.


  • 0

#2 Delmi

Napisano 17 luty 2017 17:52

Od jakiegoś czasu szukam szkoły policealnej. Zastanawiałam się nad kierunkiem kosmetologia w tej szkole: http://policealna.go...ologia/warszawa . Myślę, że ten kierunek zagwarantuje mi pracę w przyszłości. Coraz więcej ludzi zaczyna o siebie dbać, a w dzisiejszym świecie nie mają czasu na to, by sami to robić. 


  • 0

#3 ramoneska

Napisano 31 lipiec 2017 09:33

Według mnie świetną szkołą policealną jest Międzynarodowe Studium Dziewulskich. Wizaż i charakteryzacja to też przyszłościowe zawody ;). Znajoma skończyła wydział Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulsc...azu-stylizacji/) i bez problemu znalazła pracę :)


  • 0

#4 komenaka

Napisano 18 styczeń 2018 11:03

Ja tam wolę iść na studia niż do szkoły policealnej. Interesują mnie studia z zakresu wzornictwa. Bardzo mnie to pasjonuje.


  • 0

#5 ulla

Napisano 17 październik 2018 17:26

A ja uważam, że jak najbardziej warto pójść do szkoły policealnej i moje zdanie się raczej nie zmieni (oczywiście, jeżeli wybierzemy mądrze) ponieważ umożliwia ona rozwój w konkretnym kierunku realizując jednocześnie swoją pasję, bo wtedy dużo łatwiej będzie znaleźć swoją pracę marzeń. Ja zdecydowałam się na technika weterynarii i w tym kierunku zdecydowanie polecam szkołę Cosinus, która kształci od lat i doskonale wie jak jakie są potrzeby na rynku pracy oraz na co powinni zwrócić szczególną uwagę żeby uczniowie mogli dobrze zdać egzamin kwalifikacyjny. Mi się udało i ani trochę nie żałuję tego wyboru!

  • 0

#6 debrit4

Napisano 10 marzec 2019 15:01


hej, oby wszyscy uczestnicy tego forum jak najszczesciej się tutaj udzielali :D Klimatyzatory Split 5 kW  • 0

Dobre opowieści nie potrzebują zbyt wielu słów.


#7 Himer

Napisano 13 marzec 2019 14:38

Hmm, dobra szkoła policealna to bardzo dobry pomysł. Trzeba tylko wybrać jakiś przyszłościowy kierunek. Wydaje mi się, że ten https://sei.edu.pl/p...-rachunkowosci/  ma spora przyszłość a po ukończeniu go mamy szanse na znalezienie jakiejś dobrej pracy, a to chyba bardzo istotne. 


  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com