Skocz do zawartości

Zdjęcie

Soki własnej roboty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 arda

Napisano 25 maj 2016 10:42

Ktoś z Was produkuje soki własnej produkcji? Najlepsze ku temu są wyciskarki wolnoobrotowe, i wtedy możemy zacząć produkcję.

Jaki jest Wasz ulubiony?

• 0

#2 HelenaWilla

Napisano 1 czerwiec 2016 17:36

Chciałbym zrobić własny sok!

• 0

#3 DariaW

Napisano 23 czerwiec 2016 08:09

Najlepiej smakują własne wyroby :girlsigh:

• 0

#4 pola12

Napisano 1 lipiec 2016 15:09

Soki własnej roboty są najlepsze! Ja osobiście korzystam z sokowirówki. Wystarczą świeże warzywa i owoce. Bez dodatku cukru i konserwantów mamy pyszny, zdrowy sok. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba się przy tym napracować! ;)

• 0

shine like diamonds

#5 kinnka

Napisano 3 październik 2016 12:48

Koniecznie wyciskarka nie sokowirówką!

• 0

#6 kinnka

Napisano 3 październik 2016 12:48

Koniecznie wyciskarką.

• 0

#7 bjman

Napisano 11 październik 2016 22:23

Ktoś z Was produkuje soki własnej produkcji? Najlepsze ku temu są wyciskarki wolnoobrotowe, i wtedy możemy zacząć produkcję.

Jaki jest Wasz ulubiony?

ja uwielbiam wszystkie! zazwyczaj kupuje warzywa i owoce sezonowe i wtedy robie..mialem kiedys zwykla wyciskarke, ale to jest nic w porownaniu do wysokoobrotowej (rozni sie cena, ale zdrowie jest najwazniejsze!)

• 0

#8 danielle

Napisano 21 październik 2016 11:08

Ja najczęściej robię sobie z pomarańczy, fajnie, że już niedługo będzie na nie sezon. Lubię też marchewkowy i pomidorowy. Domowej roboty soki są najlepsze, te sklepowe mogą się schować ;)

• 0

"Dziś zrób to, czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to, o czym inni tylko marzą"

#9 kiki

Napisano 2 listopad 2016 16:48

Tylko własnej roboty :) Odkąd kupiłam wyciskarkę wolnoobrotową produkcji Hurom nie piję innych (poza tymi, które za pasteryzowałam w słoiczkach ). Na stronie producenta są podane propozycje na przeróżne soki. Ostatnio zrobiłam taki w sam raz na dzisiejszy jesienno - deszczowy dzień

https://hurompolska....ne-przesilenie/  Pyszny sok i prze super wyciskarka :) 

• 0

#10 calinek9

Napisano 13 listopad 2016 17:38

Polecam soki włąsnej roboty ;) bardzo samczne

• 0

Rodzina to nie krew. To ludzie, którzy cię kochają. Ludzie, którzy cię wspierają.

#11 zachary2a

Napisano 29 grudzień 2016 20:14

Warto poczytać o tym w necie :) Przynajmniej takie jest moje zdanie :)

• 0

Kiedy kogoś kochasz, to wymawiasz jego imię zupełnie inaczej. Słychać, że w twoich ustach jest bezpieczne.

#12 rukilos65

Napisano 3 styczeń 2017 20:49

Ja takie uwielbiam :D

• 0

Podatność na zranienie jest tak związana z życiem ludzkim jak oddychanie.

#13 luti

Napisano 5 lipiec 2017 20:41

Oooo uwielbiam. Zwłaszcza jak sezon zimowy przyjdzie i zimno, a w domu zawsze coś do herbaty jest pysznego i własnej roboty. 

• 0

#14 uwuk888

Napisano 5 wrzesień 2017 17:02

Poszukaj w necie informacji na ten temat. Na pewno sporo się znajdzie :)

• 0

Miałam ochotę oblać sobie twarz gorącą herbatą, żeby dla odmiany mieć jakiś fizyczny problem.

#15 Marchevkova

Napisano 9 październik 2017 12:42

Muszę zaopatrzyć się w końcu w wyciskarkę wolnoobrotową, póki co robię soki w zwykłej sokowirówce. Są smaczne, najczęściej robię z marchwi, jabłek i buraków. Zimą dodaję też selera naciowego i piję z samego rana, na czczo, pomaga oczyścić organizm z toksyn.

• 0

#16 mpire

Napisano 29 październik 2017 14:28

Zgadzam się z Tobą w stu procentach - wyciskarki wolnoobrotowe są najlepsze, gdyż decydując się na wyciskanie soku przy ich pomocy, zachowujemy w nim maksimum wartości odżywczych i witamin (wyciskarki, które wolnoobrotowe nie są, nagrzewają się, co sprawia, że wartości odżywczych i witamin ubywa). Takie wyciskarki znajdują się między innymi w ofercie firmy https://energiazdrowia.pl/ - na którą z nich się zdecydować?

• 0

#17 lidkam

Napisano 14 listopad 2017 15:17

Takie własnoręcznie wyciskane soki, to dobra sprawa. Natomiast ja szukam sposób na oczyszczenie swojego organizmu, aby poczuć się znacznie lepiej. Znalazłam program, który nazywa się colo vada - bardzo ciekawy. Składa się z trzech etapów - przygotowanie, oczyszczanie i regeneracja. Możecie poczytać na ten temat tutaj http://4krokidozdrowia.org.pl/ moim zdaniem warto się skusić.

• 0

#18 amnji

Napisano 18 listopad 2017 13:02

Ja także polecam wyciskarkę. 

• 0

#19 truptus

Napisano 20 listopad 2017 21:34

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Nie jestem w stanie pomóc.

• 0

Byłem zbyt skupiony na sobie, aby opłakiwać innych, zbyt słaby, by opłakiwać samego siebie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com