Skocz do zawartościZdjęcie

Łatwiejszy biznes

biznes firma faktura

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 andzellla

Napisano 3 grudzień 2018 19:07

Często jest tak, że biznes prowadzi nam się znacznie łatwiej po zmianach kapitałowych. Dlatego tak wiele firm decyduje się na fuzje firm. Jednak tutaj bardzo ważną kwestią jest zdanie się na doświadczoną i profesjonalną firmę. Ja od siebie mogę polecić GLC, na ich stronie https://www.glc.pl/u...je-i-przejecia/ możecie bliżej zapoznać się z tym tematem.


  • 0

#22 ciemny

Napisano 10 grudzień 2018 09:02

Jeśli ktos prowadzi firmę transportową to  warto poznać tę ofertę https://teagle.io/

System teagle zapewnia firmie kontrolę nad przejazdami kierowców, wybieranymi przez nich trasami, zużycie paliwa, miejscami tankowania itp. System ten gwarantuję dodatkowe zyski finansowe dla firmy i zmiejszenie rotacji pracowników.


  • 0

#23 paaula190

Napisano 10 grudzień 2018 15:06

Jest sporo narzędzi, które ułatwiają prowadzenie firmy. Kosztują niewiele, warto więc z nich korzystać. To https://wfirma.pl mają dość dobre narzędzia, w tym do księgowości, ale i do zarządzania sprzedaż, kadrami, płacami itp.


  • 0

#24 pawcio

Napisano 31 grudzień 2018 21:42

Jeśli masz problem z napisaniem biznes planu, a często jest to pierwszy dokument w oparciu o który planuje się działalność. Zawsze można skorzystać z usług na pisanie biznes planów https://mgpremium.pl...b-dla-inwestora jeśli ktoś potrzebuje biznes plan, np. do złożenia wniosku o dofinansowanie.


  • 0

#25 bierendaa

Napisano 9 styczeń 2019 12:03

Wspólpraca z zafanymi firmami na pewno ułatwi wam na pewno prowadzenie biznesu. Powinniście dlatego też zainteresować się ofertą od http://astonpartner.pl Proponują oni sprawdzony transport międzynarodowy dedykowany własnie dla klientów biznesowych. U nich możecie wysłać swoje towary do Austrii, Szwajcarii, Niemiec i innych krjaów europejskich.


  • 0

#26 jjusti18

Napisano 17 styczeń 2019 23:08

Z mężem postanowiliśmy otworzyć firmę ogólnobudowlaną. Już praktycznie wszystko mamy dopięte na ostatni guzik, jednak musimy jeszcze kupić dobry sprzęt i wszelkie narzędzia, które są niezbędne w takiej branży. Ostatnio słyszałam, że narzędzia dekarskie warto kupić tutaj https://www.dekarze....edzia-dekarskie . Czy ktoś z was kupował?  


  • 0

#27 Kirssteen

Napisano 18 luty 2019 21:01

Wszystkiego w firmie nie dacie rady sami zrobić. Tu trzeba często stawiać na wsparcie firm zewnętrznych. Szczególnie jeżeli chodzi o transport to warto stawiać z takich rozwiązań jak http://astonpartner.pl Proponują oni sprawdzone usługi transportowe dla biznesu jeżeli chodzi o międzynarodowy transport drogowy.


  • 0

#28 marina_woj

Napisano 15 marzec 2019 19:11

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, aby osiągać jak najwyższe zyski. Czasami, aby je zwiększyć, wystarczy wprowadzić nieznaczne z punktu widzenia przedsiębiorcy zmiany. Mając sklep internetowym, istotnym narzędziem, które może znacznie zwiększyć konwersję jest to narzędzie: https://push-ad.com/pl/


  • 0

#29 Brayank9

Napisano 26 marzec 2019 13:02

Biznes może stać się łatwiejszy, gdy będziecie nim sprawnie zarządzać. Nie jest to na pewno łatwe zadanie i nawet jak wam się wydaje że robicie to dobrze, to i tak znajdzie się coś w firmie co można usprawnić. Ja zastanawiam się nad konsultacjami biznesowymi od http://www.strategie...ma-skuteczniej/ Pomagają oni w tego typu rzeczach. Warto nie tylko szkolić swoich pracowników, ale i także stawiać na swój rozwój


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biznes, firma, faktura

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com