Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór siłowni we Wrocławiu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wotblicki

Napisano 27 marzec 2016 20:21

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jak w temacie - nie wiem jaką siłownię we Wrocławiu wybrać... Czy jesteście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Czy np. ta siłownia wrocław krzyki jest według Was warta uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii :)

• 0

Skrzypiące wrota wiszą długo.

#2 Faur51

Napisano 1 kwiecień 2016 12:52

Nie potrafię Ci pomóc. Na pewno gdzieś są jakieś opinie.

• 0

Tylko jego ślady na śniegu są prawdziwe.

#3 agnieszkaa

Napisano 19 styczeń 2017 09:33

A gdzie zamówię kartę Multi Sport?

• 0

#4 wojti3

Napisano 23 styczeń 2017 22:28

Active polecam czasem tłoczno ale jest wszystko :)

• 0

#5 Roor201

Napisano 24 luty 2017 15:19

Popytaj znajomych.

• 0

Wolę poruszać się po omacku, żeby lepiej docenić mrok.

#6 pannakolorowa

Napisano 12 marzec 2017 20:15

Słyszałam, że w kwietniu 2017, gdzieś we Wro ma się otworzyć www.fitness-pro.pl. Siłownia + basen, tego jeszcze nie było. Poszukam coś więcej na ten temat i dam znać.

• 0

#7 andzellla

Napisano 6 kwiecień 2018 07:43

Prawda jest taka, że we Wrocławiu jest wiele siłowni. Najlepiej będzie jeśli skorzystasz z dni otwartych, bądź jednorazowych darmowych wejściówek i wybierzesz tą siłownię, w której czujesz się najlepiej. Ja osobiście bardzo lubię http://www.topfitness.pro/ , ktora również znajduje się we Wrocław Krzyki, zaledwie 7km od rynku. Uważam, że jest to jedna z lepszych siłowni na których miałam okazję być. 

• 0

#8 Demona

Napisano 30 sierpień 2018 14:19

Jeżeli chcesz chodzić na siłownie to na pewno po czasie przydadzą Ci się odpowiednie suplementy diety dzięki którym będziesz mógł ćwiczyć intensywniej a i twoje efekty wizerunkowe będą o wiele większe https://www.budujmas...kreatyne.html  

Warto się zapoznać z tym artykułem ponieważ wiele osób nie stosuje suplementów które brać powinien. Nie zdając  sobie nawet sprawy z tego jak duzy błąd tym popełnia.

• 0

#9 Brayank9

Napisano 10 wrzesień 2018 07:12

Nie myśleliście może o zainwestowaniu we własną, domową siłownie? Ja po roku chodzenia na siłownie zdecydowałem się skompletować sprzęty oraz maty od https://powerrubber.com na podłogę w moim pokoju przeznaczonym na siłownie. Cwicze kiedy chce, nikt się na mnie nie patrzy. Pełna wolność i swoboda :D

• 0

#10 Ramzes

Napisano 9 lipiec 2019 06:55

Ćwicząc na siłowni przydatne będą też na pewno odżywki białkowe 6PAK Nutrition, które cechują się świetnym składem i wysoką jakością. Do tego pysznie smakują!

• 0

#11 Himer

Napisano 23 marzec 2020 18:12

Czy domowa czy zewnętrzna siłownia, zawsze jest dobrym rozwiązaniem do zbudowania atletycznej i zdrowej sylwetki. Pomocną rzeczą jest równoczesne spożywanie kreatyny, która pozwala nabrać masy mięśniowej oraz zwiększa wytrzymałość mięśni. Na stronie [www.activlab.pl] widziałam duży wybór produktów z kreatyną w niskich cenach i w różnych postaciach.

• 0

#12 marius88

Napisano 23 czerwiec 2020 21:14

Ja przy wyborze uważam po ostatnich nieprzyjemnych problemach z grzybicą której się nabawiłem w jednej sieciówce. Znalezienie rozwiązania nie okazało się tak proste jak zakładałem, gdyż przy pytaniu co na grzybice stosować dostałem wiele różnych odpowiedzi.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych