Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fotelik

gdzie kupie fotelik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 magdaaaaa123

Napisano 5 marzec 2016 18:13

Gdzie kupię solidny fotelik dla dziecka? 

• 0

#2 olkaaa24

Napisano 5 marzec 2016 21:53

Bardzo dobre i solidne foteliki mają w sklepie http://dladzieciaczka.pl/ sama tam kupiłam i jestem z niego bardzo zadowolona, szczerze mogę polecić

• 0

#3 Tymek

Napisano 14 marzec 2016 15:54

W każdym sklepie dostaniesz lepsze lub gorsze foteliki. Nie patrz na sklepy tylko na konkretne modele, najpierw zdecyduj się na fotelik, a później szukaj sklepu. Nie każdy sklep będzie miał wybrany przez Ciebie model.

• 0

#4 pamela

Napisano 4 październik 2016 13:43

Ja kupowałam w zwykłym sklepie tam gdzie wózki

• 0

#5 mileniaa

Napisano 13 luty 2017 13:08

Fajny fotelik z Chicco znalazłam na babyland.pl http://www.babyland....fotelik-9-18-kg solidny i niedrogi. Nam użytkuje się go bardzo wygodnie :)

• 0

#6 andzellla

Napisano 20 listopad 2018 19:24

Odnośnie fotelików to dla maluszków to najlepsze są te tyłem do kierunku jazdy. Sprawdzajcie też czy foteliki mają adapter, który dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Dobry fotelik rośnie z dzieckiem i co najważniejsze ma atesty i homologację. Moim zdaniem bardzo dobrze na tle innych fotelików wypadają te 
modele z Avionaut. Sprawdzaliście już je? Jeśli nie, to warto zerknąć i porównać z innymi modelami.

• 0

#7 nat-ka

Napisano 10 styczeń 2019 13:43

pamiętam, że dość długo szukałam odpowiedniego fotelika dla mojego 2 letniego wówczas syna. W końcu trafiłam na firę Easy Go i wybrałam model Extreme. To ten typ fotelika, który rośnie razem z dzieckiem. Można dowolnie regulować szerokość i wysokość oparcia, dzięki czemu dziecko ma zapewnioną komfortową i bezpieczną podróż. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gdzie, kupie, fotelik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com