Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie słodycze najbardziej lubicie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotry

Napisano 13 listopad 2015 12:58

Cześc. Nie widziałem tutaj takiego tematu tak wiec może polecimy sobie tutaj nasze ulubione słodkości?Czym lubicie się na co dzień objadać? Sam przepadam za:

ptasim mleczkiem. Nie jem często ale jak się dorwę to zjem całe opakowanie ( najlepsze jest waniliowe Wedla chociaż czekoladowe również daje radę)

alkoholowe baryłki

czekolada deserowa Jedyna

Jeszcze bardzo smaczne są czekolady karmellove

Co Wy lubicie jeść? 

• 0

#2 etidu

Napisano 29 grudzień 2015 14:37

a ja torty śmietanowe różnego rodzaju :) ostatnio moją ogromną miłością stał się tort szwarcwaldzki :) no coś wspaniałego oczywiście ze sprawdzonego przepisu bo bywa, że z niektórych niestety nie wychodzi :) ale znalazłam ostatnio na http://www.heavenlyt...ck-forest-cake/ i jest przepyszny :) 

• 0

#3 Marek778

Napisano 4 styczeń 2016 10:10

Czekolada jest jedną z rzeczy na mojej liście gdy wybieram się w górskie wędrówki. Jedna, dwie kostki są w stanie dodać sił i pozytywnego kopa energii.

• 0

Afryka wschodzi zmierzchem nad Europą.

#4 jasulkos

Napisano 6 styczeń 2016 20:06

Ja jakoś nie przepadam za słodyczami. Wolę chipsy.

• 0

Wtedy zbudziłem się w szczebiocie ptaków.

#5 daggio9

Napisano 26 styczeń 2016 11:36

Ja chrupki i słodycze. Ptasie mleczko lub czekolada.

• 0

Jasne, w ludzkiej naturze leży ochrona własnego życia za wszelką cenę. Zresztą nie tylko w ludzkiej. W naturze, i tyle.

#6 ramoneska

Napisano 23 sierpień 2016 09:55

McFlurry z McDonalda. Jak są kupony na https://www.qpony.pl/mcdonalds to potrafię codziennie tam bywać na kombinacją Lion+karmel :) Słodka dziurka ze mnie, co zrobić?

• 0

#7 forina

Napisano 21 wrzesień 2016 11:06

Ostatnimi czasy nie było okazji raczej zjeść coś słodkiego i nie tęsknie za tym :)

• 0

#8 bjman

Napisano 11 październik 2016 22:24

Cześc. Nie widziałem tutaj takiego tematu tak wiec może polecimy sobie tutaj nasze ulubione słodkości?Czym lubicie się na co dzień objadać? Sam przepadam za:

ptasim mleczkiem. Nie jem często ale jak się dorwę to zjem całe opakowanie ( najlepsze jest waniliowe Wedla chociaż czekoladowe również daje radę)

alkoholowe baryłki

czekolada deserowa Jedyna

Jeszcze bardzo smaczne są czekolady karmellove

Co Wy lubicie jeść? 

milka...generalnie kazda czekolada, ale jednak milka ma cos w sobie, ze moge doslownie zjesc cala nawet ta 300gramowa, a d*pa rosnie :)

• 0

#9 marina_woj

Napisano 19 październik 2016 09:39

Ja za czekoladą nie przepadam - za to żelki, to zupełnie co innego (najlepsze są te, wyprodukowane przez tą firmę - producent słodyczy).

• 0

#10 danielle

Napisano 21 październik 2016 11:20

Ja uwielbiam ciastka, zwłaszcza te kruche, dlatego chociaż staram się zdrowo odżywiać to nie mogę do końca przekonać się do zdrowych ciastek z płatków owsianych i banana, są byt miękkie. A żeby były kruche to trzeba dodać masło i wtedy już nie jest tak zdrowo, chociaż i tak lepsze takie domowej roboty niż kupowane w sklepie, gdzie sama chemia w nich jest. Czasami jednak kupuję, moje ulubione to  ciastka digestive, można je kupić w Tesco. Naprawdę mogłabym zjeść od razu całą paczkę, na szczęście nie mają najgorszego składu. Czekoladę też lubię, milka oreo jest przepyszna, ale jednak ciastka wygrywają :)

• 0

"Dziś zrób to, czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to, o czym inni tylko marzą"

#11 zuzanna

Napisano 7 styczeń 2017 19:15

Tylko ochotę robicie :) 

• 0

#12 martynka248

Napisano 10 styczeń 2017 22:11

Ja uwielbiam ciasta domowej roboty. Sama często sobie coś piekę. Do moich ulubionych ciast należy sernik.

• 0

#13 jasia

Napisano 12 styczeń 2017 08:11

Również piekę. ale raczej weekendowo. Mieszkamy z męzem we dwoje tak wiec nie ma komu tego ciasta jeść.

Jak mam ochotę na coś słodkiego to najczęsciej kupuję sobie czekoladę. Wybieram gorzką. Nigdy nie przepadałam za przesłodzonymi cukierkami. A sama czekolada gorzka najlepiej pasuje mi do kawki z rana ( do cappuccino).

Ze wszystkich jakie znam to najlepsza składem jest gorzka od Wedla. Nie zaweira oleju palmowego i ma w sobie dużo kakao. 

12547310_100659106985220_1181515429_n.jp

• 0

Jeśli chcesz uj├é┬şrzeć coś war├é┬ştościowe├é┬şgo, nie pod├é┬şnoś głowy, nie szu├é┬şkaj te├é┬şgo na piedes├é┬ştałach. Praw├é┬şdzi├é┬şwe pe├é┬şrełki uk├é┬şry├é┬şte są wśród kurzu i spo├é┬şwite mgłą zapomnienia. 

#14 alonisja

Napisano 12 styczeń 2017 10:22

ja uwielbiam owsianke na słodko, zawsze od niej zaczynam dzien. Daje mi sile i energie na pozostale godziny. Najpierw owsianka potem kawa uwielbiam   http://www.biomedica...ianka-6586.html tutaj wrzucam linka moze Was zainteresuje. Ja zazwyczaj daje pol szklanki płatków owsianych 2 szklanki wody, 1 banank w talarki pokrojony, 1 pomarancza, 1 jablko, lyzka zmielonego siemienia lnianego i bakalie jakie akurat mam :)

• 0

#15 leniw888

Napisano 16 styczeń 2017 15:21

Nutella ;D

• 0

Jeden pocałunek można uznać za wypadek, dwa to już tarapaty.

#16 kleosia

Napisano 17 styczeń 2017 22:16

ja tak średnio przepadam za slodkim :) ale jak już jem coś słodkiego to nie jest to standardowa czekolada :D zazwyczaj przyrządzam coś sama, jednym z moich ulubionych przepisów jest ten http://obk.pl/przepi...krem-z-awokado/  to pewnie dlatego, że moim ulubionym owocem jest banan ;)

• 0

#17 patryk77

Napisano 19 styczeń 2017 20:35

Ja lubię wszystkie ;)

• 0

#18 tapcis

Napisano 8 luty 2017 09:34

Jedyna rzecz, którą lubię ze słodkości do gorzka czekolada - jest najzdrowsza :) Wszystkie inne słodycze niestety są bezwartościowe.

• 0

Pozdrawiam, Kammel

http://oxy-odchudzanie.pl

#19 Riko

Napisano 8 luty 2017 12:02

Chyba najlepien nauczyć się jeść czekoladę gorzką, która jest zdecydowanie zdrowsza. ;)

• 0

#20 Jaanina

Napisano 23 luty 2017 13:15

Ja uwielbiam lody, szczególnie te od Grycana są dobre :]

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com