Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ekspres kolbowy do kawiarnii

ekspres kolbowy restauracja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 piotry

Napisano 13 listopad 2015 07:49

Potrzebuję kogoś kto pracował przynajmniej na kilku ekspresach kolbowych i mógłby podpowiedzieć co się najbardziej sprawdzi w kawiarnii. Fajnie gdyby był tutaj jakiś barysta - to by było idealnie. Chodzi o możliwość przygotowania różnych kaw - chociaż najczęściej schodzą z mlekiem, cappucino czy late.

Oczywiście nie chciałbym aby zajął zbyt dużo miejsca na ladzie. Co polecacie i w jakich kategoriach cenowych?

• 0

#2 jasia

Napisano 13 listopad 2015 13:04

Potrzebuję kogoś kto pracował przynajmniej na kilku ekspresach kolbowych i mógłby podpowiedzieć co się najbardziej sprawdzi w kawiarnii. Fajnie gdyby był tutaj jakiś barysta - to by było idealnie. Chodzi o możliwość przygotowania różnych kaw - chociaż najczęściej schodzą z mlekiem, cappucino czy late.

Oczywiście nie chciałbym aby zajął zbyt dużo miejsca na ladzie. Co polecacie i w jakich kategoriach cenowych?

Mój mąż prowadzi kawiarnię i jakiś czas temu zamawialiśmy sobie nowy ekspres.MOja rada: nie oszczędzaj na  tym.Lepszy ekspres to lepsza kawa a ludzie, którzy do Ciebie przychodzą na pewno poczują róznicę oraz będą woleli abyś serwował im smaczny,aromatyczny napar z prawdziwego ekspresu.

Ekspres zamawialiśmy tutaj:

http://multigastro.p...kspresy-kolbowe - mają tutaj sporo takich kolbowych ekspresów. Nie określiłeś ceny jaką możesz dać za ten ekspres tak więc sam musisz wybrac. 

• 0

Jeśli chcesz uj├é┬şrzeć coś war├é┬ştościowe├é┬şgo, nie pod├é┬şnoś głowy, nie szu├é┬şkaj te├é┬şgo na piedes├é┬ştałach. Praw├é┬şdzi├é┬şwe pe├é┬şrełki uk├é┬şry├é┬şte są wśród kurzu i spo├é┬şwite mgłą zapomnienia. 

#3 ramoneska

Napisano 13 luty 2017 14:34

Nie pracowałam w kawiarni i nie znam się na ekspresach do klubów. Mam jednak ekspres w domu i mogę polecić bardzo ciekawa stronę z ekspresami, kawą i przyborami do niej: https://akcesoriabaristy.pl/. Ja co prawda zaopatruje sie w nim na domowe potrzeby, ale wiem, że osoby, które prowadzą kawiarnie również tutaj zaglądają. Maja bardzo dobrej jakości produkty, których nie znajdziesz w zwykłym sklepie i wreszcie nigdy nie miałam problemów z żadnym zamówieniem od nich. naprawdę z czystym sumieniem polecam.

• 0

#4 DariaW

Napisano 8 sierpień 2017 19:09

W takiej sytuacji w grę wchodzi tylko porządny, markowy ekspres kolbowy. Zważywszy na rozsądny stosunek ceny do jakości, możesz rozważyć przykładowo coś takiego: http://www.krups.com...pes/category/14. Wydaje mi się, że na początek będzie to w sam raz na twoje wymagania i będziesz mieć pewność, że sprzęt Cię nie zawiedzie.

• 0

#5 Podlasiak

Napisano 24 sierpień 2017 17:12

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...

• 0

Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi:
iść przez życie nie czyniąc hałasu.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ekspres, kolbowy, restauracja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com