Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zespoły taneczne regionalne czy przeznaczone dla najmłodszych

taniec warszawa kurs

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kittyhi

Napisano 8 sierpień 2015 01:08

Czy uczestniczycie aktywnie w życiu tanecznym pewnych grup, ogladacie w telewizji jak np. gwiazdy sobie radzą albo sami może macie za sobą kurs tańca? przyznam szczerze że ja troche noga jestem z tanczeniem i z moim już męzem przed ślubem mieliśmy kurs tańca. Teraz z kolei nasza pociecha aktywnie udziela się w życiu tanecznym, dużo ogląda filmików i stara się uczyć w wolnym czasie. Może warto byłoby ją zapisać na kurs tańca gdzieś w stolicy? Może już w wieku 6 lat warto czy jeszcze za małe?

• 0

#2 okularek

Napisano 11 sierpień 2015 17:28

Nie oglądam takich bzdet, bo mnie to nie interesuje. Nie przepadam za tańcem, ale myślę że spokojnie możesz wysłać 6 latkę na takie zajęcia. Tym bardziej jeśli poświęca na to czas i to lubi.

• 0

http:/ancymonki.pl

#3 kittyhi

Napisano 12 sierpień 2015 23:03

Nie oglądam takich bzdet, bo mnie to nie interesuje. Nie przepadam za tańcem, ale myślę że spokojnie możesz wysłać 6 latkę na takie zajęcia. Tym bardziej jeśli poświęca na to czas i to lubi.

Dobra, tylko teraz pytanie gdzie najlepiej. Też mi ostatnio znajome mowily, że 6 latke spokojnie i bez obaw moge zapisywać. 

• 0

#4 Luthienna

Napisano 19 sierpień 2015 20:33

a z jakiej jesteś dzielnicy?

I co córkę interesuje? balet? taniec historyczny, nowoczesny, breakdance, taniec regionalny, taniec towarzyski, flamenco? Taniec w parach, solo czy w formacjach?

Pokaż jej na youtubie różne formy tańca i może sama coś sobie wybierze.

Mój pięciolatek bardzo chciał sportu na łyżwach. Pokazałam mu łyżwiarstwo szybkie, taniec na lodzie solo i w parach i hokej. ma za sobą dwa sezony hokeja :)

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#5 Cytryna

Napisano 21 wrzesień 2016 14:35

Dla najmłodszych :)

• 0

W życiu piękne są tylko chwile i trzeba tak starać się żyć, aby tych pięknych chwil dostrzegać jak najwięce

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: taniec, warszawa, kurs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com