Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt na spłatę zobowiązania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Melody

Napisano 28 lipiec 2015 00:38

Chciałam się zapytać, bo być może ktoś był w podobnej sytuacji a może są tutaj pracownicy banku i mogą coś doradzić. Otóż mam do spłaty dosyć duże zadłużenie, które nabyłem w drodze spadku, zobowiązanie jest już wymagalne i wierzyciele zaczynają sie upominać o swoje. Chcę wszytsko spłacić, problem jednak w tym że nie mam żadnego majątku, także jedyna możliwość, to wspomóc się jakimś kredytem. Jako, że od dawna mam konto w mBanku, to tam też pewnie będę się starał o ewentualny kredyt. Na https://www.mbank.pl/indywidualny/ widziałam, że mają w swojej ofercie coś takiego jak kredyt konsolidacyjny, który jak czytam jest m.in. przeznaczany na finansowanie inne zobowiązania. Czy w takiej sytuacji  mogę mieć wyższe zobowiązania i dalej mam szansę na kredyt? Jak to wygląda?

• 0

#2 banford

Napisano 4 sierpień 2015 12:03

Myślę, że możesz postarać się o kredyt, wystarczy wysłać wniosek do banku i oni Ci odpowiedzą czy dostaniesz kredyt. Tutaj https://www.ekredytowymarket.pl znajdziesz ciekawe oferty i możesz postarać się o którąś z nich.

• 0

#3 gertrude

Napisano 10 sierpień 2015 11:58

Jak najbardziej masz szansę, ja byłam w podobnej sytuacji i dostałem kredyt. Spokojnie możesz udać się do banku. http://kasa-na-komornika.pl/ tutaj znajdziesz dużo dobrych porad na temat kredytów.

• 0

#4 kroko

Napisano 10 sierpień 2015 17:48

Nie wiem właśnie czy kredyt konsolidacyjny jest tutaj dobrym rozwiązaniem bo konsolidacyjny to połączenie dwóch lub więcej uprzednio zaciągniętych pożyczek czy kredytów w jedną, przy jednoczesnym ujednoliceniu stopy procentowej i innych warunków pożyczki, zazwyczaj z równoczesnym wydłużeniem okresu spłaty. Głównym motywem stosowania konsolidacji długu jest zmniejszenie kosztów jego obsługi, pocztaj sobie o tym choćby na stronach banków (https://www.deutsche...olidacyjny.html) albo idż do swojego banku niech Ci doradzą jako klientowi.

• 0

#5 oboszna

Napisano 18 sierpień 2015 11:12

Powinnaś w takim wypadku znaleźć dodatkowe źródło zarobków. Ewentualnie możesz znaleźć  tutaj http://www.17bankow.com jakieś oferty konsolidacji, ale nie wiem czy ktoś Ci jej udzieli.

• 0

#6 piotry

Napisano 13 listopad 2015 14:52

To o czym piszecie nazywa się kredyt konsolidacyjny. Popularna usługa.

• 0

#7 duda

Napisano 16 listopad 2015 06:23

Konsolidacja jest czasami jedynym wyjściem z zaistniałej sytuacji, z tego względu że fakt może będzie drożej, ale poprzez wydłużenie okresu spłaty bezwzględny kozt miesięcznych obciążeń będzie niższy. Poza tym spłacanie jednej pożyczki zamiast np 3 czy 5 zobowiązań jest nazwyczajniej w świecie wygodniejsze. Daje złapać oddech finansowy.

Odsyłam do http://www.bilgorajs...go-oddechu.html artykułw w którym fajnie zostało to opisane. Jak to wygląda w praktyce i na co należy zwraać uwagę.

• 0

#8 nosleep

Napisano 24 listopad 2015 20:01

Warto poczytać jakies profesjonalne forum kredytowe to napewno znejdziesz rozwiązanie na spłatę swojego zobowiązania. Najlepiej sie poradzić ludzi, którzy mają jakies doświadczenie z pożyczkami. 

• 0

#9 fasolnik

Napisano 12 marzec 2016 11:20

W moim banku nie trzeba się tłumaczyć z życiorysu. Możesz wziąć kredyt konsolidacyjny, albo kredyt gotówkowy "na dowód" na dowolny cel. Z pewnością to powoduje że Smart Bank przejmuje klientów z innych banków. Brak jakichkolwiek opłat, w tym tych ukrytych zobowiązujących do niekorzystnych transakcji. Klienci mają do dyspozycji kartę kredytową, a nie umożliwiającą rozliczanie transakcji z opóźnionym terminem płatności, bez odsetek nawet do 56 dni. Smart Bank to już nie tylko nowoczesny bank dla tych którzy korzystają z urządzeń mobilnych. To również bankowość walutowa umożliwiająca nam wyjazdy za granicę z kartą do konta Smart Eu http://www.banksmart...smart-konto-eu/ .

europe_map_bs.png

• 0

#10 adelajdaa

Napisano 1 wrzesień 2016 09:45

Banki mają różne oferty. Mogą Ci udzielić kredytu pomimo iz masz zaciągnięty kredyt iw innym banku. Oczywiście sprawdzą twoją zdolność kredytową, jak spłacasz poprzedni kredyt, czy nie zwlekasz z ratami. I mogą udzielić Ci kredyt. Lub jest coś takiego że zamiast spąłcać kredyt w dwóch bankach, drugi bank tak jakby przejmuje ten pierwszy kredyt i spąłcasz obydwa kredyty w jednym banku. Nie wiem co jest bardziej opłacalne ale jest taka możliwość. 

• 0

Często korzystam z kredytów bo sa mi potrzebne w pracy jako księgowa. Jelenia Góra na szczęście ma wiele licznych banków. Ostatnio wzięłam kredyt na zakup nowego samochodu do pracy :)

#11 adelajdaa

Banki mają różne oferty. Mogą Ci udzielić kredytu pomimo iz masz zaciągnięty kredyt iw innym banku. Oczywiście sprawdzą twoją zdolność kredytową, jak spłacasz poprzedni kredyt, czy nie zwlekasz z ratami. I mogą udzielić Ci kredyt. Lub jest coś takiego że zamiast spąłcać kredyt w dwóch bankach, drugi bank tak jakby przejmuje ten pierwszy kredyt i spąłcasz obydwa kredyty w jednym banku. Nie wiem co jest bardziej opłacalne ale jest taka możliwość. 

• 0

Często korzystam z kredytów bo sa mi potrzebne w pracy jako księgowa. Jelenia Góra na szczęście ma wiele licznych banków. Ostatnio wzięłam kredyt na zakup nowego samochodu do pracy :)

#12 adelajdaa

• 0

#13 adelajdaw

Napisano 6 październik 2016 08:25

Moim zdaniem najlepsza opcją w takiej sytuacji jest wyjazd do pracy za granicą. zarobisz i przynajmniej nie trzeba męczyć się całe życie z kredytami 

• 0

Mam na imię Adela. jestem optymistką. Na co dzień prowadzę katalog biur rachunkowych. Po pracy lubię pojeździć sobie rowerkiem

#14 ramoneska

Napisano 19 październik 2016 11:47

Uważaj przy kredytach, czytaj wszystko i akta też spisuj pod okiem dobrej kancelarii jak www.kancelaria-notarialna.net - pamiętaj, że z tym kredytem pare, parenaście lat życ bedziesz.

• 0

#15 Rekal

Napisano 24 sierpień 2017 08:13

kredyt konsolidacyjny jest całkiem spoko opcją. Ale to też zobowiazuje... Najlepiej jakby pozowlili ci na spłate w długich ratach, które nie obciążałyby cię zbytnio.

• 0

Kto nie ma od­wa­gi do marzeń, nie będzie miał siły do walki. Pensja 2017

#16 Kornelius

Napisano 23 styczeń 2018 09:12

Najlepiej jednak uważać na niektóre kredyty, bo wiele jest firm, które czekają tylko na okazję, by cię oszukać. Trzeba najpierw sporo poszukać i poczytać opinii.

• 0

idę spać (chodze­nie to mój konik)
a dzi­siej­szej no­cy idę przez pastwisko

księgowa Jelenia Góra

#17 SeliN

Napisano 6 kwiecień 2018 07:55

Miałem podobną sytuację, pomogła mi firma która wykupiła dług. Mogłem przez to spłacać w ratach i jakoś wyszedłem z zadłużenia po około 2 latach.

-----

To dziw­ne że czuję się przez Ciebie tak, jak­by mi cze­goś brakowało ~ księgowa Kraków

• 0

#18 kodino

Napisano 6 kwiecień 2018 17:23

kredyt ciagnie kredyt !

• 0

#19 teresao

Napisano 15 maj 2018 19:05

A na https://concash.pl/ nie ma ciekawej propozycji? Kiedyś było tam wiele produktów dla każdego, nawet osób zadłużonych i warunki były całkiem rozsądne. Musisz zrobić sobie małą symulacje, formalności u nich są minimalne, warto chyba próbować?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com