Skocz do zawartościZdjęcie

Studia podyplomowe?

studia podyplomowe studia biznes

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ana_82

Napisano 19 czerwiec 2015 16:02

Zauważyłam, że coraz więcej osób decyduje się na kontynuację nauki w formie studiów podymplomowych. Tylko czy to się opłaca, dajmy na to chciałabym pójść na http://www.wsb.pl żeby przed otwrciem własnej działalności mieć większą wiedzę na temat prowadzenia biznesu, czy to dobry pomysł? czy szkoda pieniędzy? Jakie studia podyplomowe kończyliscie i co z nich wynieśliście? proszę o opinię absolwentów;)


  • 0

#2 erjot

Napisano 6 wrzesień 2015 13:54

Też myślę żeby coś zrobić w tym kierunku, tylko nie wiem co się opłaca skończyć.


  • 0

#3 komar

Napisano 21 wrzesień 2015 22:55

Moim zdaniem studia podyplomowe opłaca się robić tylko wtedy, jak ma się pewność, że przydarzą się np. żeby dostać awans albo lepszą pracę.Tak czy inaczej dziś podstawa to zajomość języków obcych, warto zdecydować się na kurs językowy, szkoła http://www.luckyluke.edu.pl/kursy organizuje takie szkolenia zarówno indywidualne, jak i grupowe.


  • 0

#4 zaklin

Napisano 20 październik 2015 21:01

Teraz własnie zaczynam studia podyplomowe na WSB Psychologia w biznesie (http://www.wsb.pl/wr...ogia-w-biznesie) Skończyłam studia magisterskie z zarządzania i pracuje już w zawodzie kilka lat. Teraz trzeba być na rynku pracy bardzo konkurencyjny więc postanowiłam zrobić studia łączące psychologię i zarządzanie. Studia pozwalają zdobyć konkretne, praktyczne umiejętności z zakresu zastosowania efektywnych narzędzi psychologicznych w biznesie. Zajęcia w formie warsztatów i treningów umożliwiają słuchaczom kształtowanie umiejętności niezbędnych w pracy z ludźmi: zaangażowania, umiejętności prowadzenia rozmów w warunkach konfliktu, asertywności. Dzięki temu absolwenci nie tylko wiedzą, co jako menedżerowie powinni robić, ale potrafią również zastosować to w praktyce.

Współczesny rynek pracy wymaga ciągłego doskonalenia i poszerzania swojej wiedzy. To czego nauczyliśmy się na studiach nie wystarczy żeby wykonywać pracę do końca życia.


  • 0

#5 wiola438

Napisano 5 grudzień 2015 18:19

Z tego co się orientowałam ciekawą ofertę jeśli chodzi o studia podyplomowe ma WSEIZ w Warszawie http://www.wseiz.pl/...dia-podyplomowe no ale nie wiem, czy coś Ci podpasuje.  Uczelnia jest naprawdę dobre. Wysoki poziom no i świetni wykładowcy,


  • 0

#6 ramoneska

Napisano 10 sierpień 2017 15:54

Może też podyplomowe studium Dziewulskich was zaciekawi. Zajrzyjcie do http://www.dziewulsc...h-fx-protetyki/ , jeśli chcecie sprawdzić szczegółowo oferowane u nich wydziały. Moim zdaniem miejsce godne polecenia. 


  • 0

#7 slone3ko

Napisano 22 sierpień 2017 13:49

Mi się wydaje, że pytanie do znajomych w tej sprawie to będzie naprawdę dość dobry pomysł :)


  • 0

Świat nie jest przybytkiem płaczu,pani Taylor.Jest on królestwem wesołości i śmiechu. Zobacz mój blog.


#8 nadia90

Napisano 28 sierpień 2017 07:33

Studia podyplomowe to dobra alternatywa dla studiów niestacjonarnych. Ja będę rozpoczynała edukację na kierunku Prawne Aspekty Zarządzania Apteką http://www.prawowroc...adzania-apteka/ i mam nadzieję, że zdobędę wiedzę niezbędną to pracy w moim zawodzie. Fajnie, że powstaje coraz więcej kierunków studiów podyplomowych, uczelnie trafiają w potrzeby studentów. Przy okazji można poznać bardzo ciekawych ludzi :)


  • 0

#9 Ela12

Napisano 17 wrzesień 2017 14:02

Może poprzeglądaj oferty: http://www.gowork.pl/praca i sprawdź czego Ci brakuję, żeby dostać wymarzoną pracę. Teraz pracodawcy wymagają posiadania różnych kursów i certyfikatów. Przygotuj się i zaskocz ich.


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia podyplomowe, studia, biznes

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com