Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tutaj kupiłem pieska rasowego! A wy gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Samuel9007

Napisano 5 marzec 2015 11:28

Polecam Wam stronę http://www.Psiaki.net.pl. To miejsce stworzone dla miłośników psów rasowych. Hodowcy mogą wstawiać ogłoszenia piesków na sprzedaż wraz ze zdjęciami. Natomiast My możemy pozwolić sobie na sprawdzony zakup psów rasowych, z rodowodami.

Na witrynie można nawiązać nowe znajomości z innymi hodowcami oraz spytać lepiej doświadczone osoby na temat tego, jak opiekować się swoim psem.

To dzięki nim zdobyłem swojego psa, teraz mój najlepszy przyjaciel:)

Dodatkowo wchodźcie tutaj: http://www.psiaki.net.pl/aktualnosci

Podzielcie się też swoimi zakupami bądź pupilami rasowymi :)
  • 0

#2 Cobra

Napisano 7 marzec 2015 06:58

Ja jestem pezeciwna tego typu witrynom. Ogłaszają się tam Ci, co wiedzą o portalu. Poza tym administracja portalu nie ponosi odpowiedzialności (a to wynika z tego że nie sprawdza wiarygodności sprzedawcy) za zamieszczone ogłoszenia więc nieuczciwe hodowcy mogą sprzedać ci "mieszankę".
Inną kwestią jest tak zwana rasowość psów. W Polsce, aby pies był uznany za rasowego musi mieć rodowód. I OPŁACAĆ SKŁADKI w związku kynologicznym. I to nie raz haracz tylko co roku niemałe pieniądze. I teraz hit na dziś - nie opłacony piesek PRZESTAJE być rodowodowy.... Cóż, to tylko u nas: miał rodziców - nie zapłacił - nie miał rodziców.... Dla mnie drażliwy temat
  • 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#3 Wawka

Napisano 11 czerwiec 2017 12:07

A ja mam dwa ze schroniska. Hodowle to wykorzystywanie psów w celach wyłącznie zarobkowych. Jest tyle biednych piesków w schroniskach, ze jestem stanowczo PRZECIW kupowaniu psów!!!!
  • 0

#4 azalka

Napisano 14 czerwiec 2017 02:58

Też mam ze schroniska. Poprzedni właściciele oddali go gdy zaczął się starzeć i chorować. Taka zwykła ludzka podłość. Przeciwko kupowaniu psów nic nie mam, nie ważne czy pies jest z hodowli czy ze schroniska. Chodzi o to, żeby pamiętać, że to żywa istota a nie zabawka którą wyrzuca się jak się znudzi.

• 0

#5 hunter400

Napisano 4 lipiec 2017 18:07

Szczerze mówiąc, to kompletnie się na tym nie znam. Dlatego nie jestem w stanie pomóc...

• 0

Trudno wypuścić z ręki coś czego człowiek się kurczowo trzymał. Nawet kiedy to coś jest najeżone cierniami. Może zwłaszcza wtedy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com