Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezent dla dziecka...

dzieci zabawa rodzice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 charlotte1991

Napisano 28 wrzesień 2017 10:30

Zobacz sobie może rowery merida, wydaje mi się, że to świetny pomysł na prezent dla dziecka. 

Moje dzieciaki jakby mogły to w ogóle by z rowerów nie schodziły, cały czas jeżdżą :) 

Często organizujemy wycieczki rowerowe - świetna sprawa. 

• 0

#62 pawcio

Napisano 3 listopad 2017 10:58

Rower na tą porę roku raczej się nie nadaje. Dziecko nie będzie zachwycone, jak będzie musiało czekać z prezentem do wiosny :). Tablet, to również średni pomysł. Dzieci i tak sporo czasu spędzają przed komputerem/konsolą. Może kup jakąś książkę dla dzieci, coś z zabawek edukacyjnych. Dla dziewczynki może być również przebranie księżniczki z bajki. W sieci takie znajdziesz m.in. na partybox.

• 0

#63 speg

Napisano 9 listopad 2017 19:24

Jeśli masz problem z wyborem prezentu to warto zajrzeć tutaj https://www.megasmyk.pl/  mają tam bardzo bogaty asortyment akcesoriów dla dziecka w dobrych cenach . Z pewnością wybierzesz coś. Ja kupuję u nich od dawna i zawsze jestem bardzo zadowolona z zakupów.

• 0

#64 ana_82

Napisano 13 listopad 2017 22:49

Niedługo mikołajki, także ja powoli zaczynam myśleć, bo w tym roku kupić swoim dzieciaczkom, pewnie za kilka dni napiszemy list do Mikołaja :) Na pewno tak jak w tamtym roku zdecyduje się na zamówienie listu od Mikołaja, można to zrobić na listymikolaja.pl dla dzieci to duża radość, jak mikołaj odpisze na wiadomość i jeszcze podaruje to, o czym marzyły.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dzieci, zabawa, rodzice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com