Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezent dla dziecka...

dzieci zabawa rodzice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1 Melody

Napisano 26 styczeń 2015 22:38

Mam małą zagwostkę i chciałabym się Was poradzić, otóż mojemu 4 letniemu synkowi zamarzył się wielki zestaw: zamek lego, a tak się składam, że zbliżają się jego urodziny i oczekuje,  że to właśnie dostanie. Mam okropny zgryz bo takie cudo, jak i inne zestawy lego strasznie dużo kosztują (300, 400 zł) chociaż jak tutaj patrzę, to jest trochę taniej http://www.agito.pl/...-lego/5980.html ale też jest pewnie mniej elementów, być może z pomocą rodziny dałoby się maluchowi sprawić taka frajdę, tylko zastanawiam się czy warto, czy takie klocki nie pójdą zaraz w kąt. I tu do was pytanie: czy wasze dzieci lubią się bawić klockami lego? Czy same potrafią je składać czy raczej tatuś musi się bardziej zaangażować? Czy jest to zabawa na jeden wieczór czy wciąga? Jednym słowem, czy warto kupić?

• 0

#2 buniaaa

Napisano 27 styczeń 2015 20:35

mój 4latek pomimo iż kumaty i obyty dzięki pomocy starszego 9 letniego brata w lego niestety nie złożylby sam takiego zamka, musiałby mieć pomoc a po dłuższej chwili oddaje składanie choćby malego mixela drugiej osobie.

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#3 Cobra

Napisano 28 styczeń 2015 22:45

U nas składał diabeł. Iza bawiła się lego ale jednego dnia stanowczo zażądała żeby je zabrać i oddać jej duplo. No to tak zrobiliśmy
  • 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#4 Luthienna

Napisano 4 luty 2015 16:15

mój małe zestawy składa sam np taki domek 31009-lego-creator-maly-domek.1115446.2.czy jakiś pojazd

Duzy zestaw Pingwinów z Madagaskaru składali razem z tatą i to był cudny wspólny, rozchichrany czas :)

Jak już zamwk zostanie złozony a dziecko ma wyobraźnię to będzie słuzył do zabaw róznorakich

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#5 kasia_t

Napisano 9 marzec 2015 11:28

ja zawsze kupuję zabawki edukacyjne ;) przeglądnij sobie stronę http://www.ravelo.pl/Zabawki.html , wszystko jest posegregowane ze względu na wiek, ja bardzo cenię sobie naukę poprzez zabawę, więc gdy tylko jest jakaś okazja na prezent dla dziecka, to wybieram coś lekko edukacyjnego :)

• 0

Pozdrawiam, Piotr

http://urbanski-drzwi.pl

#6 pomocnik

Napisano 30 maj 2015 15:59

Dla 4 latka zestaw tej wielkosci? ;;D  To az mu zazdroszce :P  Ja kilkulaatkowi kupilem ulubione auto do zabawy, a do tego zamowilem koszulke z recznie namalowanym takim samym samochodem. Koszulke zamowilem na tylkomalowane.pl i nie zaluje. Mozna im wyslac wlasny prjekt albo wrzucic zdjecie tego co maja namalowac. Polecam jako fajny dodatek:)

• 0

#7 Czarna├ů┬üapa

Napisano 23 czerwiec 2015 13:47

ostatnio byliśmy tutaj: www.teatrmalegowidza.pl córce się bardzo podobało i chce jeszcze. ;) zabawki są passe. :P

• 0

#8 marta.malinka

Napisano 2 lipiec 2015 09:59

Kolcki lego to rzeczywiście chodliwy temat :). Podobnie jest z puzlami mój synek uwielbia jedno i drugie, ale ostatnio podpasowały mu również kreatywne zabawki. Można je znaleźć np na stronie http://naukowazabawa.pl

Ja w prawdzie potrzbowałam zabki dla mojgo dwulatka ale mają też zabawki dla starszych dzieci. Polecam pawia do malowania :)

• 0

#9 falka

Napisano 20 lipiec 2015 06:50

Szczoteczka elektryczna np. Generalnie - praktyczne rzeczy, a nie kolejne zabawki. Zakładam, że pewnie tak jak każde dziecko, również i wasze ma ich... rozumiecie o czym mówię?

• 0

#10 Luthienna

Napisano 20 lipiec 2015 10:56

mój lubi wyjścia do teatru czy planetraium, więc zabawki dostaje od rodziny a od nas bilety. Aaa w sumie to nawet nie zabawki bo on ma zawsze skonkretyzowane marzenia np strój piłkarski Ronaldo, korki do nogi, nowy kij hokejowy, piłka do kosza itp Poza tym książki i klocki.

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#11 yasumi

Napisano 27 lipiec 2015 20:46

Zabawek rzeczywiście dzieci mają od groma, ale książeczek nigdy za wiele. Wyszłam z takiego założenia i żeby budować w dziecku zamiłowanie czytelnicze kupiłam taką nietypową bajkę: https://www.jestemwbajce.pl/ w której mój syn bierze udział :) Swietna sprawa.

• 0

#12 limak

Napisano 30 lipiec 2015 22:19

A mam takie pytanko  - warto zainwestować w bum bum rurki?

• 0

#13 justina

Napisano 2 sierpień 2015 09:39

Moim zdaniem nie warto inwestować w drogie zabawki - czasem można znaleźć jakieś tańsze ich odpowiedniki. Najlepiej szukać w sieci :) Ja przykładowo zabawki takie jak puzzle piankowe kupuję na http://www.smykoland...-cyfry-275.html

• 0

#14 Koniczynka

Napisano 17 sierpień 2015 09:57

A mam takie pytanko  - warto zainwestować w bum bum rurki?

Fajna sprawa jeśli chcemy rozwijać muzykalnie dziecko. Ja swego czasu próbowałam zainteresować muzyką swoje dziecko, ale jakoś mi to nie poszło może przez jeszcze wczesny wiek i kupiłam taką "bazę" znalezioną w leleus jak ta na zdjęciu:

little-tikes-domek-ogrodowy-chata-z-bele

Mogę śmiało polecić lub zrobić samemu

• 0

#15 jamesa

Napisano 27 sierpień 2015 23:18

Moje dziec mimo wszystko lubią dostawać zabawki itp. starszy syn lubi coś związanego z komputerem, nowa myszka, słuchawki, ostatnio kosta Dice+ do tableta, a młodszy bardzo lubi układać lego, starszy też często dosiada się do wspólnego układania. A młodszy z kolei lubi z nim tą kostką grać w planszówki.

• 0

#16 zaklin

Napisano 1 wrzesień 2015 17:55

mój bratanek miał 2 miesiące temu urodziny. Dostał w prezencie rowerek biegowy. Kupiłam mu taki w kształcie motoru za nieco ponad 300 złoty w sklepie internetowym www.epinokio.pl  Jego tata hobbistycznie jeżdzi na motorze więc teraz mały może go naśladować i udawać, że ma własny motor Taki rowerek to fajny prezent dla dziecka. Przy zakupie bardzo ważne jest, żeby kupić taki z regulowaną wysokością siodełka i kierownicy. Wtedy rowerek będzie mógł rosnąć razem z naszym dzieckiem. Mały szkrab bardzo szybko na rowerku biegowym nauczył się utrzymywać równowagę Mam nadzieje, że teraz nie będzie musiał jeżdzić już na 3 kółkach czy dokręcanych czterech tylko od razu na dwóch.

• 0

#17 jamesa

Napisano 24 wrzesień 2015 16:17

Uważam, że każde dziecko powinno mieć rower :) Dla starszaków na prawdę polecam tą kostkę do tableta, super rzecz.

• 0

#18 magdaaaaa123

Napisano 23 grudzień 2015 17:47

Tak rower każde dziecko powinno mieć

• 0

#19 magdaaaaa123

Ja prezenty dla moich pociech kupuję w sklepie http://dladzieciaczka.pl/ Znajduje w nim mnóstwo zabawek z najwyższej półki. Ceny są konkurencyjne - duże promocje i rabaty. Jak dla mnie najlepszy sklep z zabawkami w sieci

• 0

#20 magdaaaaa123

A gdzie kupujecie prezenty dla drugiej połówki?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dzieci, zabawa, rodzice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com