Skocz do zawartości

Zdjęcie

Książki - fryzjerstwo

czeladnik fryzjer egzamin pytania egzamin ustny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 makatka

Napisano 22 listopad 2014 20:04

Witajcie. Chodzi generalnie o wszystko co związane z przygotowaniem się do egzaminu czeladniczego. Wiem, że pytania na egzaminie (część praktyczna) w dużej mierze zależą po prostu od komisji, ale też spotkałam się z opinią, że jest jakaś pula, która się co roku powtarza. Mam  nadzieję, że tak jest i że na najczęstsze pytania znajdę odpowiedzi. Nawet nie wiem jak dużo jest tych pytań. Generalnie zakupiłam sobie książkę Testy i zadania praktyczne. Egzamin zawodowy. Technik usług fryzjerskich. Fryzjer. Kwalifikacja A.19. Wykonywanie zabiegów fryzjerskich - http://www.wsip.pl/o...ko-kosmetyczna/ - co do "techniki" jestem już nawet przygotowania. Jeśli mielibyście namiary na tą "pulę" pytan lub po prostu jakies książki (mogą być też starszej daty) na ten temat - to ja jestem chętna.

• 0

#2 Cobra

Napisano 22 listopad 2014 21:40

Uuuuuuhhhh mogę spytać swojej fryzjerki czy ma. Chcesz pożyczyć czy kupić?
  • 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#3 makatka

Napisano 24 listopad 2014 17:00

Chciałabym kupić, może się jeszcze później do czegos przydadzą

• 0

#4 jaszczur20

Napisano 29 grudzień 2016 21:22

Super, dzięki za wszystkie info :) Na pewno mi się przyda :D

• 0

Grawitacja nie istnieje, to życie po prostu jest ciężkie.

#5 eowaaaaa

Napisano 2 marzec 2017 22:42

Ja nie znam takich książek.

• 0

Jak się mieszka niedaleko żywego smoka, niewiele pomoże wyłączenie go ze swoich kalkulacji.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czeladnik, fryzjer, egzamin, pytania, egzamin ustny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com