Skocz do zawartości

Zdjęcie

zainteresowania starszaków

zainteresowania zabawy dzieci starszak hobby

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 buniaaa

Napisano 12 listopad 2014 22:18

Z ostatnich obserwacji nasz starszak wyrasta z zabawek ... przeraża mnie to ale mam nadzieję, że to tylko chwilowe i powróci/zatęskni choć nie jestem do końca przekonana. Najgorsze jest to, że jemu się nudzi. Rysować nie, klocki nie, czytać nie. Tv trochę i tablet też nie za dlugo bo "znudziło mi się" ale to i dobrze. Na dwór, no właśnie odwieczny problem mój bo mieszkam w bloku a dookoła trawsko, dzieci 0. jeśli chce wyjść na rower to nie ma gdzie ewentualnie na głównej ulicy /obwodnicy gdzie mam ja lęki jak idę ... 

Już nie wspomnę, że dookoła teraz słyszę pytania "co Bartkowi pod choinkę?" marzy o klockach lego (jakiś zestaw), ok samych klocków nie będzie dostawal bo i tak to zabawa na chwilę pewnie będzie. Jakiś zestaw dostanie ale jak urozmaicić te prezenty nie wiem ...

kurcze może jakąś grę na xbox ale też bym chciała coś co go będzie rozwijało ...

lubi też malować farbami czasami, może jakiś zestaw farb akrylowych w tubie, wtedy mógłby sobie mieszać kolory itp

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#2 Cobra

Napisano 12 listopad 2014 22:45

Sztaluga?
  • 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#3 Luthienna

Napisano 12 listopad 2014 23:03

A co z piłką nożną? Tez minęło?
  • 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#4 Luthienna

Napisano 13 listopad 2014 10:17

Mój wczoraj napisał list do Mikołaja. Dzięki temu wiem co by chciał i mam też typy dla rodziny. Choć nie powiem kilka punktów listu mnie wbilo w glebę
  • 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#5 Cobra

Napisano 13 listopad 2014 19:17

Pochwal się :)
  • 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#6 Luthienna

Napisano 13 listopad 2014 19:22

- prawdziwe bramki do piłki noznej

- zabawkowy stadion narodowy z dwoma druzynami pilkarskimi: polska i drugi do wyboru ( jego słowa :swoon: )

- kompas

- lalki Elsa i Anna

pozostałe bardziej przyziemne ;)

siedze i obaczajam te lalki na razie - niech ma cos pod poduszkę - skladkowo bedzie bo ceny są niezłe....

• 0

#7 buniaaa

Napisano 13 listopad 2014 20:30

Sztaluga?

fajny pomysł, pomyślę gdzie bym mogła im postawić w pokoju aby mieli pod ręką.

A co z piłką nożną? Tez minęło?

nie minęło, chodzi regularnie na treningi, jeździmy na turnieje. Dodatkowo zbiera karty i nieustannie temat jest piłki uwieżcie do znudzenia może opowiadać godzinami o kartach, piłkarzach jakie ma itp. pochłonęło go to do tego stopnia, że ostatnio na lekcji miał napisać krotkie opowiadanie "dlaczego jest polakiem?" napisał jedno zdanie: "Jestem Polakiem bo gram w polską piłkę nożną." :)

Luthienna Twój jest niezły, stadion z drużynami mnie powalił ;) 

• 0

moja wymianka

#8 Luthienna

Napisano 13 listopad 2014 22:05

bunia wypracowanie ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matko niby skąd ja mam ten stadion wytrzasnąć?

Chce lalki będa lalki, stadion niech sobie zrobi z kartonu :D

• 0

#9 buniaaa

Napisano 14 listopad 2014 22:19

bunia wypracowanie ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

matko niby skąd ja mam ten stadion wytrzasnąć?

Chce lalki będa lalki, stadion niech sobie zrobi z kartonu :D

wybudować ;D

• 0

moja wymianka

#10 Himer

Napisano 2 lipiec 2019 14:38

Jeżeli o chłopców, to zdecydowanie jest to piłka nożna. Najlepiej jeszcze jak pojawiasz się na meczu ubrany w klubowy strój. Jeżeli chcesz go jeszcze bardziej zachęcić do kibicowania, to tutaj https://sklep.redbox.../arka-gdynia-72  , możesz znaleźć ciuchy klubowe drużyn.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zainteresowania, zabawy, dzieci, starszak, hobby

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com