Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cobra

Napisano 21 sierpień 2014 00:28

Czego się byliście kiedyś i teraz? Mam na myśli taki mega strach.

Ja, mając 5 lat ogromnie bałam się ogromnego ślimaka, który wg mojej matki mieszkał pod łóżkiem i odgryzał nogi. W wieku 7 lat bałam się wejść do sławojki u cioci-babci bo na ścianie była taka biała larwa z kolcem (do dziś nie wiem co to).
Teraz lista strachów jest bardzo długa ale chyba najbardziej boję się o zdrowie Izuni (przynajmniej najbardziej histerycznie reaguję w tym temacie).

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#2 Jasnie Pani :)

Napisano 21 sierpień 2014 14:02

przez ostatnie pol roku wyczerpalam limit strachu chyba na cale życie. Teraz sie juz niczego nie boje. Martwie się czasem, ale strachem tego bym nie nazwała. 

• 0

Alma CollectionOdzież dla Mam Piersią Karmiących

#3 ├ů┬üadoga

Napisano 18 styczeń 2015 12:13

Ja boję się wysokości. Ale takiej gdzie nagle jest przepaśc, w którą mogę wpaść. Łagodne zbocza nawet wysokich gór mnie nie przerażają.

• 0

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili

#4 Luthienna

Napisano 20 styczeń 2015 19:24

ja przez jakiś czas ( niedługi) po bardzo realistycznym śnie w którym autentycznie się dusiłam, bałam się jeździć mostami nad rzeką - w dzieciństwie oczywiście.

A teraz tez raczej miewam obawy

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#5 Yillo

Napisano 23 styczeń 2015 21:56

Ja panicznie boję się że któreś z moich dzieci zachoruje a ja nic nie będę mogla zrobić. .
Boję się, że mogę stracić męża, albo dziecko. Drugi raz tego nie przeżyje. . Sama myśl o tym sprawia mi ból i aż ciężko sie mi oddycha
  • 0
mama na pełen etat: Hubert 19.09.2004 :angel:├óÔéČÔÇ╣ Amelia 31.05.2006 :girlsmile: Alicja 01.07.2014 :baby:

#6 Cobra

Napisano 28 styczeń 2015 22:52

Ja panicznie boję się że któreś z moich dzieci zachoruje a ja nic nie będę mogla zrobić. .
Boję się, że mogę stracić męża, albo dziecko. Drugi raz tego nie przeżyje. . Sama myśl o tym sprawia mi ból i aż ciężko sie mi oddycha

Tylko tego? Hihihi a ten tego jak mu tam było? Adaś? Kubuś? No nie pamiętam...
  • 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

#7 Yillo

Napisano 29 styczeń 2015 02:13

E tam. Karol. Pająki to inna historia. Boje sie, ale wieksze obawy budza inne lęki ;)
  • 0
mama na pełen etat: Hubert 19.09.2004 :angel:├óÔéČÔÇ╣ Amelia 31.05.2006 :girlsmile: Alicja 01.07.2014 :baby:

#8 Cobra

Napisano 1 luty 2015 23:31

A właśnie! Karolek :D panie świeć nad jego duszą ;)
  • 0

#9 jasia

Napisano 29 czerwiec 2015 16:47

Ja boję się wielu rzeczy, mam na przykład lęk wysokości i arachnofobię. Najbardziej jednak boję się tego, że coś się stanie moim dzieciom, ale to chyba normalne.

Kiedyś cierpiałam na lęk społeczny, ale chodziłam na terapię do Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk w Warszawie i już się nie boję.

Po prostu niektóre fobie i lęki da się wyleczyć i nawet trzeba próbować, jeśli bardzo one przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu, a niektóre można zostawić w spokoju bo nie są aż tak przeszkadzające.

• 0

Jeśli chcesz uj├é┬şrzeć coś war├é┬ştościowe├é┬şgo, nie pod├é┬şnoś głowy, nie szu├é┬şkaj te├é┬şgo na piedes├é┬ştałach. Praw├é┬şdzi├é┬şwe pe├é┬şrełki uk├é┬şry├é┬şte są wśród kurzu i spo├é┬şwite mgłą zapomnienia. 

#10 Cobra

Napisano 20 lipiec 2015 22:55

Każdy lęk można jeśli nie wyeliminować to chociaż znacznie obniżyć jego poziom. Ale do tego trzeba chęci i dobrego terapeuty
  • 0

#11 Koniczynka

Napisano 17 wrzesień 2015 14:59

Ja od zawsze boję się ciemności, kiedyś wejść do piwnicy to była trauma. Teraz już tak nie jest, ale lęk i strach nadal jest.

• 0

#12 Sylwia_a

Napisano 21 grudzień 2015 09:55

Potworów spod łóźka dlatego po zgaszeniu światła nie można było postawić nogi na podłodze a w ogóle najlepiej było nie wynurzać jej spod kołdry ;)

• 0

#13 EmWoleyko

Napisano 25 styczeń 2016 13:20

Jako dziecko bałem się lalek, do dziś pozostał mi lęk przed niektórymi kukiełkami i figurkami, zwłaszcza w kościele.

• 0

#14 marina_woj

Napisano 22 maj 2017 14:03

Każdy lęk można jeśli nie wyeliminować to chociaż znacznie obniżyć jego poziom. Ale do tego trzeba chęci i dobrego terapeuty

Zgadzam się - najlepiej eliminować je w momencie, gdy się poradzą. Chcąc pomóc dziecku, warto udać się z nim do psychologa, który wyspecjalizowany jest w pracy z dziećmi. Tych, można znaleźć w warszawskiej klinice "Psychomedic", której strona internetowa znajduje się pod adresem: https://psychomedic....spolu-aspergera - jak widać, pomagają również osobom z AUTYZMEM i ZA...

• 0

#15 Manilla

Napisano 6 czerwiec 2017 00:10

Ja nadal się boję pająków. Panicznie :( bywa to nieznośne, bo te małe stworzenia są dosłownie wszędzie :( raz nie myłam się przez dwie noce, bo miałam pająka pod prysznicem (na suficie, więc gdybym go spryskała woda, to by na mnie spadł).

• 0

#16 Trannity

Napisano 13 czerwiec 2017 00:22

Zawsze jak gdzieś siedzę, to boję się, że pająki są za mną. Np. że chodza po oparciu fotela. To strasznie utrudnia życie

• 0

#17 kowalek

Napisano 7 sierpień 2017 13:50

Kiedy byłem mały bardzo bałem się burzy i ciemności. Teraz mój jedyny lęk to chyba lęk wysokości...

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com