Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwsze zwierzątko dla dziecka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#41 rejonowy

Napisano 29 grudzień 2017 21:07

moim zdaniem mały kotek bedzie w samraz tylkotrzeba pazurki opilowac :)

• 0
Nie można kochać innych, nie kochając siebie.

#42 jotek

Napisano 9 styczeń 2018 15:04

A może taki piesek:

IMG_3390.jpg

To rasa bichon frise - bardzo przyjazne pieski. 

• 0

#43 danka

Napisano 10 styczeń 2018 13:00

Myslę, że dziecko najlepiej chować od małego z pieskiem. Takie przyjazne rasy dla dziecka to labrador albo golden retiver. 

• 0

#44 Gormit

Napisano 15 styczeń 2018 18:20

Ja bym poszukał na ten temat porad w Internecie. Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie ;)

• 0

Od niepamiętnych czasów nie da się oddzielić poezji od symbolizmu. Tak jak nie można oddzielić piratów od rumu.

#45 mpire

Napisano 21 styczeń 2018 23:12

Mojemu dziecku od początku towarzyszył pies. Teraz, staruszek już z niego w związku z czym karmimy go specjalną karmą dostępną w ofercie sklepu internetowego https://www.maxandmr...product-pol-891 (dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy mu wszystkiego, czego potrzebuje).

• 0

#46 dawid33

Napisano 23 styczeń 2018 14:32

Świetnie :) Dzięki wielkie za świetne porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się to przyda :)

• 0

Odsłanianie swoich słabości to proszenie się o przykrość.

#47 perezik

Napisano 25 styczeń 2018 19:10

mnie sie wydaje ze mały kotek bedzie w sam raz ale pazurki trzeba uciac !

• 0

#48 bierendaa

Napisano 5 luty 2018 18:23

Ja postawiłam na bezpieczną opcję dla dziecka. Pies jest bardzo fajny ale ja wybrałam eleganckie akwarium i rybki. Jak dziecko oswoi sie z rybkami to można pomyśleć o zwierzęciu które będzie już większym dla niego obowiązkiem. Zaopatrzyłam się w wszystkie niezbędne elementy do budowy akwarium w sklepie https://panaqua.eu i teraz tam jeszcze od czasu do czasu zamawiam karmy i oczyszczacze

• 0

#49 izamalec

Napisano 6 luty 2018 11:03

My wzięliśmy kotka, żeby dziecko nauczyć opieki i odpowiedzialności. Szkoda nam było brać pieska do bloku, zwłaszcza, że kilka godzin dziennie byłby sam. 

• 0

#50 Kelo34

Napisano 8 luty 2018 16:03

Najlepszy piuesek

• 0

#51 martynka248

Napisano 13 luty 2018 22:00

Z kotkiem trzeba uważać, bo lubi drapać. Piesek będzie lepszy, tylko że ostrożnie z rasą. Musi być naprawdę przyjacielski.

• 0

#52 Tomek23

Napisano 19 luty 2018 14:10

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...

• 0

Ten, kto boi się przegrać, już przegrał.

#53 ciemny

Napisano 18 marzec 2018 11:50

Myśle ze piesek to najlepszy wybór. Tylko ja bym się jeszcze zastanowił czy nie wykonać sterelizacji lub kastracji. Zależy czy to pies czy suczka. Przeczytajcie sobie ten artykuł. https://www.zwierzak...rylizacja-psow/

Muszę przyznać, ze zmienił moje poglądy na temat tych zabiegów. Kiedyś myślałem że wyrządza się zwierzęciu krzywdę i hamuje rozwój.A to wcale nie jest tak. Przeczytajcie warto.

• 0

#54 panix

Napisano 20 marzec 2018 14:07

A może warto byłoby w tym obszarze tematycznym popytać znajomych? Według mnie znajomi są naprawdę w stanie pomóc ;)

• 0

Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa

#55 Jasiek101

Napisano 18 kwiecień 2018 11:02

Myślę, że jakiś spokojny piesek będzie dobrą opcją :)

• 0

#56 Punya

Napisano 12 czerwiec 2018 09:03

A może na początek rybka albo żółw? Bo co jeżeli okaże się, że dziecko jeszcze nie dojrzało do opiekowania się zwierzątkiem... Łatwiej utrzymać akwarium niż zajmować się psem moim zdaniem

• 0

#57 januszEB

Napisano 12 czerwiec 2018 18:04

no i fajnie, ślimak jest ok, niewymagający ;)

• 0

#58 lejarey

Napisano 30 lipiec 2019 12:30

Zawsze chciałam takiego mieć :)

• 0

#59 franksa

Napisano 13 sierpień 2019 15:07

Często rodzice wybierają jako pierwsze zwierzę rybki:) Może też zdecydujecie się na taki dosyć bezpieczny wybór co do zwierzątka dla dziecka. Akwarium także może być fajnym dodatkiem do salonu, także do pokoju dziecka. Tu trzeba będzie jednak troszkę zainwestować w samo akwarium, także w filtr akwariowy i inne elementy niezbędne do odpowiedniej pracy akwarium. Tu myślę, że filtr kubełkowy zewnętrzny od https://www.plantica.../kubelkowe/nano powinien fajnie się sprawdzić.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com