Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupujecie buty?

hurtownia obuwia tanie buty buty buty przez internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#1 aneta100387

Napisano 10 sierpień 2014 22:02

Gdzie kupujecie swoje obuwie? Czy są to sieciówki, czy może firmowe sklepy. Ja Wam się przyznam, że długo się wahałam nad sklepem internetowym, jednak pewna skusiła nie swoją ofertą. Nie dość, że mają wszystkie modne modele, to jeszcze w przystępnej cenie. 

• 0

#2 diabel

Napisano 11 sierpień 2014 15:37

Ciekawe co za idiota kupuje 12 par takich samych butow ale taka reklama super ze chyba trzeba podlinkowac do kontroli przez skarbowke bo w tej wolce to wszystko nieoclone
  • 0

#3 Katarzyna

Napisano 19 sierpień 2014 08:51

ja też kupuję buty online, przeważnie wybieram tą formę zakupów, bo jest to dla mnie wygodniesze -moge zamówić wybrany spośród wielu model - takich butów nie znalazłabym w sklepach stacjonarnych. Poza tym,  tanie przesyłki pozwalają sporo zaoszczędzić

• 0

#4 mik

Napisano 26 sierpień 2014 10:19

Buty kupuję tam gdzie się na nie akurat natknę. Kupuję najczęściej w sklepach z odzieżą bo i tak bardzo niszczę obuwie więc nie opłaca się ich kupować drogich.

• 0

#5 Luthienna

Napisano 26 sierpień 2014 12:39

ja też masakrycznie niszczę :(

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#6 Cobra

Napisano 26 sierpień 2014 14:36

A ja mam za małą stopę więc prawie nie kupuję ;)

Tapatalk - czyli z Kluchą u cysia, pisane lewą ręką poległa w walce z autokorektą
  • 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#7 Jasnie Pani :)

Napisano 26 sierpień 2014 22:14

mi se ostatno buty na miescie rozwaliły. Dokładnie pod sklepem Jarko, wiec zakupiałam dla siebie i dla rodziny, bo byly fajne ceny i kolezanka tam pracowała :) I wcale nikt mi nie placi za reklame tej firmy :P 

• 0

Alma CollectionOdzież dla Mam Piersią Karmiących

#8 Luthienna

Napisano 4 wrzesień 2014 09:16

o matko Jasnie  :laugh:

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#9 fitgirl

Napisano 11 wrzesień 2014 22:05

Zwykle kupuje kilka tanich par tenisówek i w nich śmigam cały czas ^^ Sinsay nawet okey

• 0

#10 carek

Napisano 3 grudzień 2014 18:52

szczerze mówiąc ostatnio kozaki i botki zamówiłam po prostu w internecie ;p póki co nie mam na co narzekać, mają się całkiem dobrze, cenowo nie przepłaciłam także jestem zadowolona :)

• 0

#11 ├ů┬üadoga

Napisano 6 styczeń 2015 12:04

Online, ale wczesniej mierzę w sklepie, chyba że są to marki, które znam i wiem, jaka numeracja będzie odpowiednia

• 0

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili

#12 Yillo

Napisano 6 styczeń 2015 23:57

ja niestety mam małą i wąską stopę. jak to się mówi nisko podpitą? anyway muszę niestety zmierzyć. ale zdarzyło mi się w moim niezdecydowaniu przymierzyć kilkanaście (kilkadziesiąt) par np w deichmann'ie a potem zdecydowałam się w domu i zamówiłąm ;)

• 0
mama na pełen etat: Hubert 19.09.2004 :angel:├óÔéČÔÇ╣ Amelia 31.05.2006 :girlsmile: Alicja 01.07.2014 :baby:

#13 welonka

Napisano 7 luty 2015 12:04

ja lubię kupować markowe buty i bardziej opłaca kupować się przez internet, bo marże sklepów powalaja na kolana. Jak się trafi to nawet nowe kolekcje emu można kupić o wiele taniej.

small.jpg

a oryginalne emu sa cudne zimą :)

• 0

#14 falka

Napisano 9 luty 2015 15:58

Głównie kupuję  z sieci, ale czasami zdarza się, że poszukiwania zaczynam na mieście. Na pewno plusem kupowania w necie jest to, że nie trzeba chodzić po sklepach - przegląda się fotki. A jednak wypad do galerii trwać może nawet cały dzień...

• 0

#15 marcinoyer

Napisano 9 luty 2015 18:14

Ostatnio kupiłem bardzo fajne buty w ccc

• 0

Wyjątkowe brand hero

#16 darus

Napisano 19 luty 2015 11:59

Też zdecydowanie bardziej polubiłam kupowanie w sieci butów, ubrań, kosmetyków.Buty znalazłam śliczne w KAri i cena tez ok. No akurat tak na teraz jak jeszcze chłodno a śniegu coraz mniej http://sklep.kari.co...ie-02125725--22

• 0

#17 falka

Napisano 4 marzec 2015 16:02

Ale te buty, które kupuję na Merg są zawsze w dobrej cenie i nie widzę po prostu sensu w kupowaniu innych. Bo niby po co?

• 0

#18 darus

Napisano 10 marzec 2015 14:28

Falka nie widzisz sensu kupowac innych? a ogladasz wgl inne buty czy to już taka miłośc po grób z jedną firmą? Ja tam ulubionej nie mam, teraz wypadło na Kari bo upatrzyłam tam fajne buty nie wiem co będzie następne:) kobieta zmienną jest haha, jeszcze takie balerinki mi zawróciły w głowie  http://sklep.kari.co... wężowym wzorem

• 0

#19 heweea

Napisano 12 marzec 2015 14:19

ja zawsze kupuje przez neta bo nie chce mi sie  łazic po sklepach . Parę razy kupowałam na http://www.czasnabuty.pl/ i jestem mega zadowolona. Szybko i bez wychodzenia z domu.

• 0

#20 Cobra

Napisano 14 marzec 2015 13:47

A ja muszę zawsze mierzyć :(
  • 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hurtownia obuwia, tanie buty, buty, buty przez internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com