Skocz do zawartości

Zdjęcie

Viburcol na receptę?

czopki viburcol recepta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 szczotka

Napisano 11 maj 2014 21:21

Czy to prawda, że czopki viburcol są dostępne tylko i wyłącznie na receptę? Od kiedy to na homeopatię wymagana jest recepta? Jakiś czas temu chciałam kupić maluchowi na ząbkowanie i nie kupiłam, bo nie miałam recepty a pani w aptece nie potrafiła mi powiedzieć, dlaczego teraz są na receptę. Oświeci mnie ktoś?

• 0

#2 ├ůÔÇ║nie├ů┬╝ynka

Napisano 12 maj 2014 16:26

nie możliwe, ja kupowałam w zeszłym tygodniu Viburcol i nie miałam recepty, a normalnie mi pani w aptece sprzedała. Może pomyliła z jakimś innym lekiem i nie chciała Ci sprzedać. Dziwne...

• 0

#3 okularek

Napisano 12 maj 2014 17:28

Nie słyszałam, żeby ten lek był zapisywany na receptę. Z tego co mi wiadomo jest dostępny bez recepty. Może zapytaj jeszcze raz, albo w innej aptece?

• 0

http:/ancymonki.pl

#4 Cobra

Napisano 12 maj 2014 18:13

dla mnie to też dziwne, tym bardziej że Viburcol jest bardziej lekiem ziołowym niż homeopatycznym... ale w składzie jest belladonna (pokrzyk wilcza jagoda) więc może dlatego są na receptę, żeby się rodzice zastanowili dwa razy zanim zastosują 10 dziennie :/

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#5 ferraq

Napisano 12 maj 2014 21:56

Kiedyś viburcol był na receptę, to prawda. Ale już od jakiegoś czasu jest dostępny normalnie. Idź do innej apteki

• 0

#6 minka5

Napisano 13 maj 2014 17:20

tak ja też kupowałam już bez recepty. Działają na moje dziecko, uspokajają, stosuję na noc zazwyczaj przy ząbkowaniu. Cobra przy 10 czopkach dziennie to z dupką mogłoby być kiepsko :/ góra dwa na dobę :) 

• 0

#7 kasandra

Napisano 24 czerwiec 2014 19:33

Nam pomagały czopki homeopatyczne viburcol, stosowałam je co drugi dzień i z kolkami nie było problemu. Dobrze się sprawdzają też przy bolesnym ząbkowaniu.

• 0

#8 Cobra

Napisano 24 czerwiec 2014 21:26

a u nas sprawdziła się chusta - i przy kolce (której Iza praktycznie nie miała, bo przy pierwszym razie od razu wpakowałam ją w chustę) i przy ząbkowaniu też działała cuda :)

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#9 minka5

Napisano 25 listopad 2014 10:44

ja nie miałam chusty ale też słyszałam że pomaga, tylko na ząbkowanie gdy dziecko jest już większe to w chustę nie włożysz nie ma opcji. A viburcol podasz i kilkulatkowi, moja siostra dawała córce jak jej 6 wychodziły, to miała z 7 lat na pewno i też jej pomagało. ja tam zawsze mam te czopki w domu, mają długą datę ważności więc się nigdy nie zmarnowały :) 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czopki, viburcol, recepta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com