Skocz do zawartościZdjęcie

WYPRAWKA do SZKOŁY / PRZEDSZKOLA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 hektorka

Napisano 30 czerwiec 2019 08:28

Do przedszkola jeszcze listy nie mamy, ale powoli zaczynamy kompletować podstawowe elementy. Znalazłam ostatnio super możliwość zaprojektowania swojego kocyka https://smyklove.pl/...tuj-swoj-kocyk/ więc do przedszkola idealnie. Razem z córką już wczoraj się tym bawiłyśmy więc ekscytacja przedszkolem rośnie :) Mam nadzieję, że dzięki temu unikniemy stresujących pierwszych dni.


  • 0

#42 falka

Napisano 22 lipiec 2019 13:06

Macie tutaj w zasadzie wszystko - https://www.empik.com/back-to-school

Lepiej zamawiać wszystko z jednego sklepu - wtedy macie dobrą cenę, jedną przesyłkę. Tzn. żeby cena była dobra, to też trzeba to wybierać ze sprawdzonego miejsca. 

Na pewno odradzam markety - można bardzo łatwo przepłacić. 


  • 0

#43 anetka12

Napisano 22 sierpień 2019 12:43

Co do wyprawki szkolnej to podręczniki w bardzo dobrych ofertach cenowych znajdziesz na stronie jaką jest https://www.taniaksi...towa-a-562.html Jest tutaj bardzo dużo ciekawych ofert które z całą pewnością warto będzie przejrzeć jak najszybciej. Ceny nie są wygórowane wiec  nie wydasz połowy wypłaty na podręczniki. Polecam sie rozejrzeć jak najszybciej.


  • 0

#44 marina_woj

Napisano 22 sierpień 2019 19:44

Jestem przerażona tym jak drogie są podręczniki. Jest to o tyle przykre, że niestety trzeba je kupować, bo w przeciwnym razie edukacja dziecka jest nie możliwa. Całe szczęście znalazłam stronę: https://www.lideria....i,745254,k.html gdzie można kupić tanio podręcznik dla dziecka. Jest on tutaj znacznie tańszy w porównaniu do księgarń stacjonarnych.


  • 0

#45 mpire

Napisano 1 wrzesień 2019 13:39

A do jakiego przedszkola posyłacie swoje dziecko? Bo ja szukam teraz dobrego w Łodzi, mam na oku te http://przedszkolealbercik.com.pl/ katolickie, widziałam że opinie mają dobre o poziomie nauczania a na tym by mi przede wszystkim zależało. No i czesne nie jest wysokie.


  • 0

#46 Barbara432

Napisano 20 luty 2020 13:55

Posyłając dziecko do prywatnego przedszkola jak np to w Suchym Lesie pod Poznaniem  - https://www.piraciki.pl/ w zasadzie nie trzeba się o nic martwić, bo dzieci mają tam wszystko zapewnione. Duży nacisk kładzie się tam na naukę języka angielskiego, a to moim zdaniem ważne w dzisiejszych czasach. Tam dzieci angielski mają codziennie. 


  • 0

#47 wiwienna

Napisano 30 kwiecień 2020 08:23

Najtrudniejsza jest pierwsza wyprawka, później to już nauczeni doświadczeniem nie przejmujecie się aż tak bardzo, no ale wiadomo, że dzieci to bardzo przeżywają. U mnie najtrudniej było z wyborem szkoły. Zdecydowaliśmy się na Te Vizje https://wawer.tevizj...rta-edukacyjna/ i każdemu rodzicowi z Warszawy mogę polecić tą placówkę.


  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com