Skocz do zawartości

Zdjęcie

Królik który lubi spać w kuwecie.

kuweta krulik sen

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agatka88

Napisano 17 marzec 2014 13:03

Cześć mam problem z królikiem, śpi w kuwecie. Nic już nie pomaga, dawałam mu tam siano, jakiś materiał, nadal się tam załatwia i sypia. Jest to naprawdę duże utrapienie. Zaznaczę ze w klatce ma wysypane brykietem i jest ona naprawdę sporych rozmiarów i mógłby załatwiać swe potrzeby w różnych innych miejscach. POMOCY ;-/

• 0

#2 Cobra

Napisano 17 marzec 2014 15:38

Agatko, z królikami bywa tak, że są to bardzo charakterne i stanowcze istoty. Niestety większość osób, która nigdy ich nie hodowała, kojarzy je z przytulankami i milutkimi zwierzaczkami a one potrafią sterroryzować nawet wilczura  :devil: . Jak zakładałam hodowlę królików wiele lat temu (teraz już nie mam jej), uprzedzono mnie, że to niełatwe zadanie, gdyż króliki są DOKŁADNIE takie jak królik Bugs hehehe. Po roku przyznałam tej osobie rację. Faktycznie, twórca tej kreskówki w 100% odwzorował charakter królika w tej postaci....  :swoon:

Obawiam się, że jeśli Twój królik uparł się spać w kuwecie, to raczej niewiele będziesz mogła zdziałać poza próbą przeniesienia miejsca do kupkania w inne miejsce. Może zakup drugiej kuwety i systematyczne oraz konsekwentne przenoszenie do niej bobków coś wskóra...

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#3 Luthienna

Napisano 18 marzec 2014 10:54

tez pomyslałam o drugiej kuwecie.

Ale to tak na chłopski rozum, bo na króliczych zwyczajach się nie znam

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#4 melodia

Napisano 20 marzec 2014 13:49

ja miałam podobny problem z kotem :D

ale weterynarz kazał gdzieś waleriane skropić :D

tylko to było tak dawno

• 0
Zuzolek - radość nie do opisania, bo wylewa się uszami
http://melodia-tomik.blogspot.com/- A poezja niech brzmi jak melodia, poezja i nie tylko, bo życie jest poezją...
:angel: 16.08.2011, Zuz <3 31.08.2012, :angel: 16.10.2013, 09.2014 syn <3

#5 didon

Napisano 5 wrzesień 2017 20:28

Niezbyt mam w tym obszarze tematycznym wiedzę. Także nie będę w stanie pomóc...

• 0

Jeśli każdy będzie myślał, że problemem zajmie się ktoś inny, to nie zajmie się nim nikt.

#6 Demona

Napisano 2 lipiec 2018 12:25

Może po prostu mu tam wygodnie? no ale nie higieniczne i to bardzo. Moze kup mu jakies legowisko, albo załóż drugą kuwetę do której będzie się załatwiać. Wiele ciekawych rzeczy znajdziesz tutaj https://www.maxandmr...-ssaki-212.html w tym skepie jest bardzo szeroki wybór na różne akcesoria dla zwierząt tych dużych i małych. Warto przejrzeć ofertę.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kuweta, krulik, sen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com