Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rodzaje babć autobusowych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cobra

Napisano 3 marzec 2014 18:26

Rozróżnia się następujące rodzaje babć autobusowych:

1) Łowcy krzeseł - gdy autobus się zatrzyma i otworzy drzwi, Ty nawet nie zdążysz sobie tego uświadomić, a ona już siedzi.

2) Babcie-akrobatki - widząc wolne krzesło po drugiej stronie autobusu w cudowny sposób odzyskuje mobilność, wrzuca laskę pod pachę i biegnie do krzesła co sił w nogach.

3) Borostwory - ogromne babcie w futrzanych płaszczach zajmujące z reguły 1,5 - 2 miejsc siedzących.

4) Babcie-wilki - atakują watahą, ich szczekanie rozlega się na cały autobus i wygryzają wszystkich z ich siedzeń.

5) Babcie-lokomotywy - kiedy siedzisz w autobusie, stają nad Tobą i zaczynają sapać. Niektóre sapią tak intensywnie, że czujesz co jadła kilka godzin temu...

P.S podczas pisania tego textu, nie ucierpiała żadna babcia

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#2 Karmazyn

Napisano 26 luty 2016 12:34

Taaak, wszystko się zgadza. Najbardziej bawią mnie te które NAGLE odzyskują mobilność. :D

• 0

Wstrzemięźliwy człowiek z czerwonym nosem uchodzi za pijaka.

#3 micolaj77

Napisano 26 lipiec 2016 08:15

Dziadek do Jasia-wiesz że wczoraj wleciały do mnie 4 muchy dwie żeńskie dwie męskie
na to Jasiu-a skąd wiesz
Dziadek odpowiada-bo dwie usiadły na telefonie a dwie na piwie

• 0

Sukces nie ma nic wspólnego z tym, co osiągniesz w życiu lub zdobędziesz DLA SIEBIE. Jest on tym, co zrobisz DLA INNYCH.

#4 lukimm

Napisano 26 lipiec 2016 08:21

Skoki spadochronowe desantu. Otwiera się klapa, wszyscy żołnierze skoczyli, tylko jeden siedzi w kącie.
- A ty dlaczego nie skaczesz? - pyta kapitan.
- Nie skaczę, bo mam chrypę - mówi zachrypłym głosem skoczek.
- Nie pie*dol, tylko skacz.
- Nie skaczę, bo mam chrypę - powtarza skoczek.
Kapitan próbował go wyrzucić, szarpał się trochę z nim, ale nie dał rady. Poszedł więc do pilota i mówi:
- Słuchaj, włącz automatycznego pilota i chodź, pomożesz mi wyrzucić jednego żołnierza, bo nie chce skoczyć. Mówi że ma chrypę i nie skoczy.
Pilot zrobił tak, jak chciał kapitan. Po krótkiej szamotaninie wyrzucili żołnierza.
Kapitan otarł pot z czoła i mówi:
- W końcu się udało.
- No, silny był - pada odpowiedź zachrypłym głosem.

• 0

Jacy władcy, taka sprawiedliwość.

#5 jolkadro

Napisano 19 październik 2017 12:55

Najlepsze sa babcie akrobatki, tylko podziwiac. Moze one mają taką terapie zleconą od reumatologa czy innego lekarza, skoro skutkuje i cudownie uzdrawia.

• 0

#6 aralia

Napisano 2 listopad 2017 11:47

można się śmiać ale jest sporo prawdy w tym zarcie o babciach autobusowych, niestety...ostatno jak jechalam tramwajem to taka starsza babulenka mi przylozyla laską przy wsiadaniu jak przechodzila kolo mnie :/ oczywiscie ani przepraszam ani nic, a siniaka mam do tej pory

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com