Skocz do zawartości

Zdjęcie

K-EX - firma kurierska

k-ex kurier firma oferta dobra

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cobra

Napisano 4 luty 2014 16:48

Od lat korzystam wyłącznie z firmy K-Ex przy wysyłaniu przesyłek (no, korzystam też z Poczty Polskiej).

I kolejny raz ta firma mile mnie zaskoczyła. Dzisiaj po 12.00 wysłałam zlecenie odbioru paczki. Przygotowana na to, że odbiorą jutro, siedzę sobie spokojnie i pracuję a tutaj nagle pukanie do drzwi i w drzwiach stoi Pan Kurier. :O przyjechał po przesyłkę, bo dostał zlecenie a daleko nie miał, to sie wrócił, żeby jutro nie musiała na niego czekać....

Piszę o tym, bo ze wszystkich firm kurierskich, z którymi miałam do tej pory do czynienia, ta jedna jakoś nigdy mnie nie zawiodła a do tego cenę mają baaardzo przystępną. Zamawiam poprzez stronę http://activepost.pl/ i za paczkę do 30kg płacę (w zaokrągleniu) 17,00 zł.

I nieważne, czy jestem osobą fizyczną czy firmą. Nie ważne ile tych przesyłek wysyłam. Po prostu liczę się dla nich jako klient, To miłe uczucie.

• 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

- To są wargowie z Gundabad, dogonią cię w jednej chwili!
- A to króliki z Rhosgobel, więc niech próbują gonić....

#2 Luthienna

Napisano 4 luty 2014 17:17

hohoho jak chcesz to go od Ciebie uściskam ;)

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#3 moonlight

Napisano 6 luty 2014 10:03

W sumie lubię K-Ex. Zawsze miły Pan przywozi mi paczki. Zawsze uśmiechnięty. Sama jednak wysyłam przez UPS (też bardzo uśmiechnęty Pan) i DHL (i... też uśmiechnięty Pan!) Ogólnie wszyscy uśmiechnięci... 

aaaa, na poczcie moje paczki odbiera wysoki i UŚMIECHNIĘTY Pan :P

• 0

www.drogeria-ekologiczna.pl - zapraszam na eko-zakupy
Sprawdź aktualne PROMOCJE :gamer:

www.podpaski-wielorazowe.plzapraszam też tutaj :)

#4 buniaaa

Napisano 8 luty 2014 21:53

natknęłam się na reklamę https://pewnapaczka....CFfLHtAod2mQAKw

12,98zl za kopertę

widzę, że robią konkurencje poczcie 

ja też jestem bardzo zadowolona z nich, kurier bardzo miły i uczynny, zawsze można się dogadać ale raz dostarczyli ponoć przesylkę w tragicznym stanie :/ tylko zawsze mozna złożyć reklamacje.

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#5 Elayla

Napisano 16 czerwiec 2014 21:18

ja z k-exa korzystałam przrz stronę paczkers.pl - 15,99 zł za paczkę do 30 kg. Ostatnio podpisałam umowę z dpd, bo mieli taniej dla firm i teraz z nic korzystam, ale k-ex zdecydowanie godny polecenia!
  • 0

Jaś Antoś mają już 20 miesięcy. Czekamy na 3 Maleństwo.

www.igle-figle.pl
Ciekawostki i porady przydatne dla każdej Mądrej Pani Domu smile.png

#6 Cobra

Napisano 16 czerwiec 2014 23:12

A ja właśnie skończyłam z nimi współpracę dobitnym akcentem zgłoszenia ich do rzecznika praw konsumenta. :( od marca użerałam się z reklamacją banalnej sprawy (zgubili przesyłkę i od razu potwierdzili, że to ich wina).
Dopiero pismo od rzecznika zakończyło temat. Zraziłam się.
Teraz korzystam z DPD przez sendit.pl
  • 0

aniołek - 01.06.2008  :angel: , Izunia - 30.10.2009  :heart:  , Krzyś - 17.07.2014  :baby:  

#7 buniaaa

Napisano 17 czerwiec 2014 19:25

ooo a tak chwaliłaś, zresztą ja też ;)

• 0

Basia mama Bartosza (03.2006) i Olusia (09.2010)

moja wymianka

#8 Cobra

Napisano 17 czerwiec 2014 19:59

No właśnie a teraz się popsuli. I to nie tylko w moim przypadku. W ciągu ostatnich trzech miesięcy słyszałam o kilku ich wpadkach
  • 0

#9 Luthienna

Napisano 17 czerwiec 2014 21:45

idę ich opierniczyć :D

• 0

Mężczyzna traktujący kobietę jak księżniczkę udowadnia, że był wychowywany przez królową.

#10 Cobra

Napisano 17 czerwiec 2014 21:51

idę ich opierniczyć :D

a ty za co? :)

• 0

#11 Luthienna

Napisano 17 czerwiec 2014 21:58

za Ciebie - przez płot ich mam :)

• 0

#12 Cobra

Napisano 17 czerwiec 2014 22:28

Ja na nich UOKiK naslalam ;) dostali pismo od pani rzecznik i od razu reklamację rozpatrzyli ;)
A przez nich Pyzak nie ma ciuszków bo wymianka nie doszła do skutku :(
  • 0

#13 diabel

Napisano 21 czerwiec 2014 23:08

za Ciebie - przez płot ich mam :)

na lotnisku siedza?
  • 0

#14 Luthienna

Napisano 22 czerwiec 2014 12:14

nie, obok mojej pracy

• 0

#15 lidkam

Napisano 25 maj 2018 21:06

Wiele też zależy od tego, gdzie taką paczkę chcecie wysłać? Jeśli mowa o przesyłce międzynarodowej, to ja zdecydowanie polecam https://www.flypak.pl/ . To tani i sprawdzony kurier, który dostarczy naszą przesyłkę do miejsca docelowego, bez najmniejszego problemu. Mam nadzieję, ze będziecie zadowoleni z jego usług.

• 0

#16 marina_woj

Napisano 8 czerwiec 2018 18:43

Jak ja chcę wysłać przesyłkę, to korzystam z https://www.sendit.pl/ - wpisuję jej rozmiary i sprawdzam, który kurier jest w danym momencie najtańszy. Samą przesyłkę opłacam przez internet, po tym otrzymuję list przewozowy, który po wydrukowaniu naklejam na przesyłkę i czekam na jej odbiór.

• 0

#17 ferraq

Napisano 22 marzec 2019 14:16

Firm jest sporo do wyboru, ale jak się popatrzy to tani kurier przeważnie jest na portalach brokerów kurierskich, ceny zawsze niższe niż normalnie. W dodatku niewiele trzeba się natrudzić bo wszytko można online załatwić

• 0

#18 mysssia

Napisano 19 styczeń 2020 14:44

Firm kurierskich jest bardzo dużo, też trzeba przyznać, że ta to tani kurier. Jednak pewnie nie w każdym przypadku okaże się K-ex najlepszy. Sprawdźcie sobie ranking kurierów na stronie https://www.znajdzkuriera.pl/ Wpisując tu konkretne wymiary waszej paczki porównacie ceny w różnych firmach na to samo zlecenie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: k-ex, kurier, firma, oferta, dobra

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Skin Designed By Evanescence at IBSkin.com